Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vettem egy cipőt a deichmannba...

Vettem egy cipőt a deichmannban, de szétjött 3 hét után a varrásnál. Megyünk vásárolni majd, szóval kiszeretném cseréltetni ilyenre: Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
[link]
2010. nov. 27. 12:43
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
nekem nagyon megtetszett, és szerintem meleg is lehet, mert belül szőrös(:
2010. nov. 27. 12:44
 2/11 A kérdező kommentje:

[link]

de még ezis nagyon tetszik(: bocsi hogy most utolag teszem be, de most találtam.

2010. nov. 27. 12:47
 3/11 anonim ***** válasza:
nem rossz, csak nem télre való :)
2010. nov. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Inkább a második, de Deichmannban elérni, hogy kicseréljék... sok sikert. Előbb fél órát vitatkoznak, hogy ez nem rendeltetésszerű használat miatt van, majd elküldik a cipőt mittoménhova, ott megállapítják - minő meglepetés - hogy a te hibádból jött szét, és örülj, ha ezért még nem kérnek pénzt. Asszem senkit nem ismerek, akinek csont nélkül visszavették volna a cipőjét. XD Csak szólok, hogy erre is készülj fel. És ha nem cserélik, legközelebb ne ott vásárolj, egy kínais cipő is tovább bírja és talán egy ezressel kb olcsóbb is lehet XD
2010. nov. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kb. október elején vettem a Deichmannból egy cipőt. Két hét után kezdett leválni a talpa. Visszavittem, ők átvették tőlem és elküldték javításra. Meglett a talp ragasztva de nem sokkal később ismételten válni kezdett.Visszavittem megint. Mondták, hogy a cipőnek több baja van, így választhatok egy másikat vagy ajándék utalvány formájában visszaadják az árát.
2010. nov. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

miért ne lenne télre való, hiszen belül szőrös?

Vissza fogják venni, tesomnak is már a harmadik cipőjét cserélték ki. Ha meg mondják hogy megjavitják, megmondom hogy nem helyi vagyok. Szóval kifogják cserélni, attól nem félek hogy nem.:D

2010. nov. 27. 13:25
 7/11 anonim ***** válasza:

az első nem télre való szerintem.

nekem eddig mindig visszavették ott bár kb 1*vagy 2* kellett..hát a kínais egy rakás szar....

nekem oneilba nem akarták egyszer visszavenni a 40 ezres csizmát..aztán mikor elkezdtem mondani hogy akkor majd fogyasztóvédőkkel beszéljék meg..érdekes visszakaptam egyből a pénzt...

2010. nov. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

a második sokkal jobban néz ki

de szerintem egyik semn télre való pláne nem latyakos időbe

valami olyasmire cserél ami straba bíró és nem ázik át

2010. nov. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
bocsi a helyesírási hibák miatt,gyorsan írok és néha elgépelem
2010. nov. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Deichman? ne már! Én ott egyszer nagyon megszívtam, onnantól kezdve nem is kísérletezik tovább, akinek egy kis esze van.


Akkor inkább a Humanic.


Amit linkeltél az egy túlcsicsázott tornacipő. Ha tizenéves vagy azt mondom belefér egy iskolába menős szettbe, de nem télre való. Inkább egy szép, belülről bélelt csizmát válassz.

2010. nov. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!