Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem merem felvállalni a...

Nem merem felvállalni a stílusomat, és ez nagyon kihat a hangulatomra. Mégis mit csináljak?

Figyelt kérdés
félek mások véleményétől, és ezt nem tudom leküzdeni
2009. jan. 25. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

mégis milyen az a stílus, hogy nem mered felvállalni?

ha valaki, akkor aztán én kitűnök a tömegből, és pont azzal, hogy nem tartozom sehova.ha nem tudok dönteni két ruhadarab között, hát felveszem mindkettőt ;)

aki fel akarja vállalni önmagát, annak sok problémával kell szembenéznie, ez szerintem tény.bár én sosem gondolkoztam ezen, csak azt viseltem, ami nekem tetszett..eleinte a környezetem morgolódott miatta, a suliban is rám szóltak, mára már viszont mindenki tudja, hogy ki vagyok, és a legtöbben elfogadnak így, és már nem a külsőmmel törődnek, hanem a mondanivalóm, a lényem érdekli őket.

fogd fel az egyéni stílust egy páncélként, amely megvéd a szűklátókörű emberek közelségétől, viszont átengedi a nyitott, barátságos személyeket.így megkíméled magad a számodra nem fontos egyénektől, tehát csak jól járhatsz.

2009. jan. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, jónak tűnik ez a pajzsos dolog.
2009. jan. 25. 17:45
 3/3 anonim ***** válasza:
76%
Szia!Olyan nincs, hogy "jaj de én nem merem felvállalni a stílusomat", mert így egyszeruen nem lehet élni!Ha mindig arra gondolsz, hogy mások mit gondolnak rólad bla bla bla akkor soha semmi nem fog sikerulni az életben sem!Engem soha nem érdekelt, hogy mit gondol rólam valaki, amikor jól érzem magam... Legyen az akár oltozkodési, akár viselkedési stílus!!!Ha nem onmagad adod, akkor nem fogod élvezni az életed és lehet, hogy majd valaki pont a stílusod miatt fog beléd szeretni, tehát muszáj merned felvállalni! :)
2009. jan. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!