Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, fiatal anyukák? Hány...

Lányok, fiatal anyukák? Hány tangátok ill. bugyitok van kb? és melyiket tartjátok elönyben télen?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 11:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon-nagyon-nagyon sok bugyim van, főleg tangám, télen is ezt hordom, mert nem látszik nadrág alatt. Otthon normál bugyi.
2010. dec. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

szia! nekem csak tangáim vannak, de tudom, hogy sokkal egészségesebb lenne a bugyi!

Én nem vagyok anyuka, de sógornőm 1hónapja szült, és hát gátmetszés után kicsit fájdalmas lenne a tanga:S:S eleve a menstruációja is elég tisztességesen bepótolta a 9hónapot. Újdonsült kismamáknak mindenképp a bugyi az előnyös szerintem!


22L

2010. dec. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer próbáltam tangát felvenni, de kényelmetlen volt, így azóta is sima bugyijaim vannak. Vannak egész szép bugyik, nem feltétlen az a tipikus nagymamabugyi a "rendes" sem. :) Télen gondolom vastagabb nadrágban jár mindenki, esetleg még harisnyát is lehet venni, akkor meg úgyis mindegy, hogy tanga vagy sem, nem látszik át. Szerintem. :) Szóval én rendes bugyipárti vagyok. :)

Amúgy unokanővérem mindig tangás volt, két gyereket szült természetes úton, de úgy tudom azóta is tangás. Arról nincs infóm, hogy szülés után mit hordott, akkor gondolom rendes bugyit. Tényleg... aki tangát hord az nem is használ betétet menzeszkor, csak és kizárólag tampont? Ez csak úgy eszembe jutott. Mellesleg én tampont sem használtam még soha, azt is egyszer próbáltam ki de valószínűleg nem jól helyeztem fel mert nyomott.. és azt ugye elvileg nem szabad érezni.

Ennyi. :)

30/N

2010. dec. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

második vagyok. A tangásságom ellenére osztom az utánam szóló véleményét, tényleg vannak nagyon szép bugyik:)

és válaszolva a kérdésére, igen én mindig tampont hordok, plusz egy vékony tisztasági betétet, de nem tangásat, mert az semmit sem ér. Simát használok és rá hajtom a tangára!

Igen nem szabadna érezni a tampont, én nem is érzem. A betéttel az a bajom, hogy csörög, kényelmetlen és bepállik jajj:S:S:P

2010. dec. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Egy szép csipkés franciabugyinál nincs szebb :)


A barátnőmnek kb fele-fele arányban vannak tangái és rendes bugyijai.

2010. dec. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Én utálom a tangát, egy darab van csak, amit poénból vett nekem barátnőm pár éve, de nem hordom, mert kényelmetlen. Ezen kívül csak sima, kínaiban vett bugyijaim vannak, mert azt tudjuk megfizetni.

20/l

2010. dec. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Nem reklámozni akarok természetesen, de én az utóbbi időben a New Yorkerben veszem az összes fehérneműmet! Most is van akció, és gyönyörű melltartókat lehet kapni 890 Ft-ért. Sőt, pár hete egy csomó bugyi is és melltartó is 290 Ft-ra volt leárazva! Nagyon jó minőségűek, nem eresztik a színüket, és nem deformálódnak el,mint a kínai. Ha benéztek, akkor arra figyeljetek, hogy nagyobbak a konfekcióméretek, mint máshol! Nem mindegyik ruhadarabból, de a legtöbből igen, különösen a melltartókból! Pl. nekem 70-75C a normál mellméretem, de a New Yorkerben pár 75B-s melltartó ugyan akkora volt, mint nekem a Sarianaból a 70C :)

És ott szoktam rá a francia és normál fazonú bugyikra is,mert rájöttem, hogy sokkal csinosabb és egészségesebb, mint a tanga. Legutóbb egy lila, csupa fodros francia bugyit vettem ott, csodaszép:)

2010. dec. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

nekem tangáim és franciabugyiaim vannak nagyrészt...tangák kellenek olyan gatyók alá ugye, amin átlátszik azért a bugyi...meg hát nyáron...de a franciabugyikat meg imádom...télen főleg...az tény, h kényelmesebb egy franciabugyi...bár tangából is van pár ami kényelmes tud lenni...

amugy én csak tampont használok...betétet nagyon régóta nem (még anno menstruálásom elején használtam...), nekem kényelmetlen, bepállik, csörögzörög...nem szeretem...viszont a tampont nem is érzem...igaz nekem nagyon rövid és nagyon kevés...

22L

2010. dec. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%
Otthonra rendes bugyit hordok, utcára viszont csak tangát, mert minden nadrágomon átlátszik a bugyivonal, és az nagyon nem szép:-S
2010. dec. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és 22/L, 13 hónapos babám van.
2010. dec. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!