Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tetszik ez a cipő? Hordanád?...

Tetszik ez a cipő? Hordanád? (magassarkú)

Figyelt kérdés

[link]


Elég olcsón árulják ahhoz képest, hogy 41-es, mivel ekkora cipőt mindig csak nagyon drágán találok magamnak. De nektek tetszik? Nem vagyok biztos magamban.. amúgy karácsonyi céges partira kéne, arra illik?


2010. nov. 25. 21:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy ahogy van bejön, kicsit régimódi hatása van, de ez teszi sikkessé. Kicsit vékonyabb harisnyával, mint ami a képen van, nagyon jól nézne ki. (nekem is 41-es a lábam, úgyhogy átérzem a problémád:-)
2010. nov. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
szerintem sem jó, a háló miatt.egyébként karácsonyi bulira szandálban menni nem túl stílusos.szandálban harisnyával meg pláne nem.inkább vegyél egy szép csizmát vagy egy egyszerű fekete magassarkút, a Humanicban vagy a Deichmannban simán találsz 5-6ezerért.
2010. nov. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Látom egyedül vagyok a véleményemmel, de nekem tetszik. Hogy miért, azt nem tudom, de én nagyon szívesen hordanám. Ha a méretem lenne még meg is venném. :)

20L

2010. nov. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Felülnézetből nem tetszik. De te tudod.
2010. nov. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
nem tetszik:s
2010. nov. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik!:) hordanám.
2010. nov. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
jesszusom. nem tetszik. DIVAT BAKI ha felveszed!
2010. nov. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!