Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tetszik ez a cipő? Hordanád?...

Tetszik ez a cipő? Hordanád? (magassarkú)

Figyelt kérdés

[link]


Elég olcsón árulják ahhoz képest, hogy 41-es, mivel ekkora cipőt mindig csak nagyon drágán találok magamnak. De nektek tetszik? Nem vagyok biztos magamban.. amúgy karácsonyi céges partira kéne, arra illik?


2010. nov. 25. 21:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik , nem hordanám.
2010. nov. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én nem hordanám, de ha neked tetszik, nyugodtan felveheted.
2010. nov. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik annyira.
2010. nov. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
nemtudom, nekem azért tetszik mert elegáns de nem átlagos.. de most mégjobban elbizonytalanodtam :D
2010. nov. 25. 21:43
 5/17 anonim ***** válasza:
Nagyon nem:S Szeretem a feketét és a magassarkút is, de ez a hálós cucc egyáltalán nem jön be.
2010. nov. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
szerintem nem jó,ha partyra ,mész.hmm. mit vennél fel?
2010. nov. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ne haragúdj de hogy jut eszedbe télen egy teljesen nyitott szandálba elmenni egy karácsonyi buliba?Legyen már eszed,inkább vegyél egy divatosabb márkás,lehetőleg bélelt csizmát!Egyébként gusztustalan ez a szandál.
2010. nov. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
hát harisnyával gondoltam meg egy sötétlila ruhával. Nem olyan party lesz, hogy táncolós, csak lesznek sütemények, innivalók meg karácsonyi zene, és ott adjuk át az ajándékot annak akit húztunk :D
2010. nov. 25. 22:22
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik ez a hálós megoldás. Én biztos nem venném fel.
2010. nov. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hát kell egy stílus hozzá, ha bevállalós vagy nyugodtan megveheted. Nekem is azzal a hálós dologgal vannak gondjaim :D
2010. nov. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!