Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire gáz, hogy alig...

Mennyire gáz, hogy alig vannak ruháim?

Figyelt kérdés

Sajnos nem állunk túl jól pénzügyileg már egy jóideje. A régi ruháim kinöttem 1 éve, ezért most alig van valami..


Pontosabban 1 pár cipö, 1 farmer, 3 póló, 2 hosszúujjú ami nagyon vékony és egy 2 éves kabát... :/ Azon kívül még van 2 toppom, meg egy vékony nyári nadrág, de ezeket mostanában nem tanácsos hordani a hidegben...

Kiegészítökkel talán lehetne kicsit alakítani, hogy mindig kicsit más legyen, de azokra sincs pénzem.. csak 2 nyakláncom van.


Szóval az legnagyobb bajom, hogy ha elmegyek valahova, van hogy egész héten ugyan azt, vagy 2 különbözöt tudok csak felsöböl is hordani, a farmer meg az egyetlen :(

Úgyérzem, hogy mások lenéznek emiatt...


2010. nov. 8. 12:36
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:

Eladtam valami régi kártyákat amiket itthon találtam és nem kellettek senkinek, úgyhogy most van 400ft-öm összesen.

Az a baj, hogy fogalmam sincs hol van Pécsen kilós turi, csak olyat láttam eddig ahol darabra lehet venni..

2010. nov. 18. 16:32
 32/42 anonim ***** válasza:

Értem.Egyébként adj el régi kacatokat amik nem kellenek.Ha van öreg néni a közelben akkor segíts neki takarítani,kérj tőle max.400 forintot,vagy a kertbe segíts neki,szatyrot cipelni stb..Ha ismersz kisgyerekes anyukát bébisytterkedj(ha szereted a kisbabákat). Adj el könyveket(ha vannak)..És még sok-sok más ötletem van még.De esetleg az egész lakást felkutathatod,és ha találsz olyat ami nem kell add el.:) Összefog gyűlni rengetek pénz.Sok sikert;)


15/L

2010. nov. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:

Vagy dolgozz hétvégenként.


15/L

2010. nov. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:

Eladásban gondolkodtam már, de a legtöbb dolog ami itthon van az szüleimé, ezért nem adhatom el csak úgy. Ami meg nekem van az nem ér semmit...


Egyébként sok öreg néni van errefele, de egyik se olyan aki szívesen fogadja a segítséget, hanem inkább elzavar még ha jót akarok akkor is...

Régebben is az egyik néni kutyusa elszökött én meg visszavittem nekik, erre ö rámkiabált, hogy tegyem le a kutyát mert az az övé...



Amúgy küldtem üzit.

2010. nov. 18. 16:43
 35/42 Tihanyi Fruzsina válasza:
nekem tömve van a szekrény ruhákkal és a felét nem hordom és akkor nem mondtam sokat, szóval szerintem nem gáz:D
2010. nov. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
dejó hogy ilyen sokan segíteni akarnak :D jólátni azért:)
2010. nov. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
igen,valoban jo latni hogy az emberek szeretnenek segiteni....de szerintem ezen a Foldon mas problemak is vannak mintsemhogy valakinek estleg nincs olyan sok ruhaja.amugy ha az illeto ezen gondolkodik,biztosan nem hal ehen.......mas emberek azzal foglalkoznak van e mit enniuk holnap. nem azon jar az eszuk hogy keves a ruhajuk. ezt kifejthetnem egy kicsit bovebben is,de hiaba.....nem ertenenek velem egyet.amugy valoban a turkalokban 100 ft-ert dobaljak a ruhakat.......tehat ha ez lenne a foldon a legnagyobb gond,hat minden rendben lenne!!!!! ja,es kerdezo inkabb foglalkozz fontos dolgokkal ilyenek hogy termeszet vedelme,globalizzazione,minel kevesebb dolgot halmozni fel,a csapot elzarni,a villanyokat leoltani,es ertekes ember valik beloled. bar a kerdesed alapjan nehez elkepzelnem hogy te erre kepes lennel. inkabb halmozz fel jo sok dolgot,vasarolj a turkaloban 50-100 ft-ert,igy csodalatos ember valik beloled!!!! gratulalok!
2010. nov. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Nézd, neki most éppen ez az egyik legnagyobb személyes problémája, ez is fontos. Ennyi erővel minek veszünk fel egyáltalán ruhát?! Nos, azért mert ez is az életünk része, nekünk itt ilyen és ehhez hasonló problémáink vannak, és ha hiszed, ha nem ez így normális. Most sírhatnánk egésznap az afrikai gyerekek miatt, de azzal még nem segítünk. Persze, ami tudunk azt meg kell tennünk, de ez is egy probléma, most miért ne kérhetne segítséget, azért mégsem azt kérdezte, hogy hányszor húzza át a körömreszelőt a körmén...
2010. nov. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:

tegnap 23:17: Tudod enni se sok mindent tudunk mostanában és a számlákat se mindet tudjuk befizetni, viszont ezzel inkább a szüleim foglalkoznak, én nem sokat tehetek.

Azt is tudom, hogy sokan vannak még nálam is rosszabb helyzetben, viszont ettöl még nekem nem lesz jobb, hogy tudom és segíteni se tudok így nekik.

2010. nov. 19. 14:22
 40/42 anonim ***** válasza:

Lopni nem tanítottak?!

XD vicc volt! van tesód? ha van cserélgethetnétek! az anyukád gönceit is felvehetnéd (ha jók rád)!

2010. nov. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!