Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire gáz, hogy alig...

Mennyire gáz, hogy alig vannak ruháim?

Figyelt kérdés

Sajnos nem állunk túl jól pénzügyileg már egy jóideje. A régi ruháim kinöttem 1 éve, ezért most alig van valami..


Pontosabban 1 pár cipö, 1 farmer, 3 póló, 2 hosszúujjú ami nagyon vékony és egy 2 éves kabát... :/ Azon kívül még van 2 toppom, meg egy vékony nyári nadrág, de ezeket mostanában nem tanácsos hordani a hidegben...

Kiegészítökkel talán lehetne kicsit alakítani, hogy mindig kicsit más legyen, de azokra sincs pénzem.. csak 2 nyakláncom van.


Szóval az legnagyobb bajom, hogy ha elmegyek valahova, van hogy egész héten ugyan azt, vagy 2 különbözöt tudok csak felsöböl is hordani, a farmer meg az egyetlen :(

Úgyérzem, hogy mások lenéznek emiatt...


2010. nov. 8. 12:36
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:

Akár itt is megírom, hátha más is kérdezné.

Pécs mellett lakom egy 20km-re.

2010. nov. 8. 16:55
 12/42 anonim ***** válasza:

húú, hát nem vagy közel... :S

én borsod megyei vagyok..

2010. nov. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:

15:16 os vagyok

salynálom de nem tudok segiteni mert nekem meg l xl es ruháim vannak.

de turkálót tudnám ajánlani. van amikor 100 forint alatt is találom ruhákat .

2010. nov. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:

Azért köszönöm neked is :)

Lehet legközelebb ha bejutok a városba, majd benézek pár ilyen helyre. Most leginkább egy cipzáros pulóver kéne, azt meg gondolom csak találni sok helyen.

2010. nov. 8. 17:30
 15/42 anonim ***** válasza:

biztosan ;)

amúgy én is szívesen segítettem volna neked, van egy pár felsőm, amit kinőttem, csak az a baj, hogy M-es mérettől XL-ig vannak...:(

hét elején érdemes a turkálókba benézni, akkor sok minden van :)

2010. nov. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:

SZIA!

ÉN HA NAGYON SZÉTNÉZEK A SZEKRÉNYEIMBEN SZERINTEM TALÁLNÉK PÁR RUHADARABOT, AMIT SZÍVESEN NEKEDADNÉK ESETLEG POSTÁZNÁM. HA ÉRDEKEL AKKOR SZERETNÉM ELKÉRNI AZ EMAIL CÍMED! :)

2010. nov. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:

Szia, örülnék neki nagyon :)


Fent ahol a kérdésem írtam ki, a zöld részben alul ki van emelve kéken, hogy "Privát e-mail a kérdés kiírójának"

Ott tudsz írni nekem. Rendesen nem szeretném kiírni a címem, nehogy visszaéljenek vele.

2010. nov. 8. 20:32
 18/42 anonim ***** válasza:
76%

14:39: Ez milyen kedves tőled. Nincs pénze ruhára, de az szerinted gáz. Megáll az eszem, komolyan!

Nekünk mostanában néha kajára is alig van pénzünk, ha éhen halok az szerinted gáz? Gondolom igen?


Szerintem nem gáz. Aki szerint az, arról nem tudnék most szalonképes véleményt írni.

2010. nov. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
55%
14:39 te beteg vagy!!!
2010. nov. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
Vannak kilós turik is. Nálunk pl. szombaton csak 190 Ft. kilója a ruháknak, és nagyon jókat lehet találni még akkor is. 1000 Ft-ért ott úgy be szokatm vásárolni, hogy alig tudom hazavinni. Kérsz naponta 100-200 Ft-ot, és hétvégén már mehetsz is vásárolni Pécsett biztos van ilyen turi, majd kérdezz rá!
2010. nov. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!