Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire gáz, hogy alig...

Mennyire gáz, hogy alig vannak ruháim?

Figyelt kérdés

Sajnos nem állunk túl jól pénzügyileg már egy jóideje. A régi ruháim kinöttem 1 éve, ezért most alig van valami..


Pontosabban 1 pár cipö, 1 farmer, 3 póló, 2 hosszúujjú ami nagyon vékony és egy 2 éves kabát... :/ Azon kívül még van 2 toppom, meg egy vékony nyári nadrág, de ezeket mostanában nem tanácsos hordani a hidegben...

Kiegészítökkel talán lehetne kicsit alakítani, hogy mindig kicsit más legyen, de azokra sincs pénzem.. csak 2 nyakláncom van.


Szóval az legnagyobb bajom, hogy ha elmegyek valahova, van hogy egész héten ugyan azt, vagy 2 különbözöt tudok csak felsöböl is hordani, a farmer meg az egyetlen :(

Úgyérzem, hogy mások lenéznek emiatt...


2010. nov. 8. 12:36
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:

"Nálunk pl. szombaton csak 190 Ft."

Hű, de szeretném tudni, hogy az hol van!!! :)

2010. nov. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
Kecskeméten lakom, itt több ilyen is van. Mindennap (hétfőtől kezdve) csökken a kilónkénti ár.
2010. nov. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
Én csomó ruhámat e-bayről meg vateráról veszem, tök jókat lehet kifogni, nem is drágán.
2010. nov. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugyanaz a méretünk,ha kell küldök megunt ruhákat.Írj majd privit ha akarod:)


15/L

2010. nov. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:

Szia!


Egyáltalán nem gáz, sajnos nem mindenki teheti meg, hogy mindig más ruhát hordjon, nincs mindenkinek tele a szekrénye! Aki szerint gáz, annak azt kívánom, kerüljön ilyen helyzetbe. Pénz nélkül sajnos nem igen lehet segíteni a dolgon, esetleg, ha vannak a rokonságban kinőtt ruhák, az jól jöhet. Ha akad lehetőség, hogy elvállalj egy kis munkát, ragadd meg! Pl: Időseknek bevásárlás, kutyasétáltatás, autómosás, akármi. Sok kicsi sokra megy!

2010. nov. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:

kicsit gáz, de ha mindig kimosva veszed őket fel, akkor nem annyira.

Nekem van pár kinőttem, ami talán passzol (M-L a méretem), de sajna én is messze vagyok. :(

turikból mindenképpen a kilósat keresd, mert a vállfásokkal eléggé elszaladt a ló, nagyon drágák :(

ja, meg jeans club, meg ilyen helyeken már lehet 600-Ftos felsőket is kapni :)

egyébként ha van 3 nacid, meg kb 10 felsőd, az már teljesen elég. (ja, meg 1-2 pulcsi)


egyébként nekünk még talán tellene is rá, de anyámvalamiért nekem nem hajlandó kabátot venni.. a legutóbbit 2 éve turiztuk, és nagyon kopott. Hugocskám meg aki alig nőtt mostanság, már 4 éve kap minden évben új télikabátot...


De egyébként ha pécs fele jársz, lehet h oda tudok küldeni 1-2 kinőtt ruhát...

2010. nov. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
Nekem sincs sok ruhám de tök mind1 bár nekem több ruhám van,de szinte mind turkálós mi is elég szegények vunk + 3 tesóm van! szegedi vok lehet h tudok adni ruhákat! am nincs tesód mert akkor tudnátok cserélgetni!
2010. nov. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

16:13 vagyok


Ha kell akkor küldök kabátot is.Nadrágot,pólót,pulcsit.Csak írj privit.Szívesen segítek:) (Postázom a ruhákat)

2010. nov. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:

ma 16:21: Persze, mindig kimosom öket. Az hogy kevés van nem azt jelenti, hogy akkor igénytelenül is öltözök. Amik vannak azok rendben vannak.


A küldéseket nem eröltetem, már többekkel beszéltem email-en, hogy segítenének de több mint 1 hete nem reagál senki szóval lemondtam róla...

Majd benézek turikba, bár csak olyat ismerek ahol darabra lehet venni... :/

2010. nov. 18. 16:25
 30/42 anonim ***** válasza:

16:25


Én biztos küldenék.Nem kellenek azok a ruhák amiket küldenék.Divatosak is :) De ha meggondoltad magad írj.

Egyébként nézz be kilós turikba,ott olcsón tudsz venni.Csak nem tudom mennyit tudnál költeni:/


15/L

2010. nov. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!