Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek nem túlzás 6000...

Szerintetek nem túlzás 6000 Ft egy sapkáért?

Figyelt kérdés
Egy boltban láttam annyira gyönyörű kötött meleg sapkákat, de mikor megnéztem az árát elszörnydtem.
2010. nov. 7. 15:08
 1/9 anonim válasza:
Ha egy egyszerű kötött sapka semmi különlegességgel akkor nagyon sok:S
2010. nov. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem túlzás. De hát vannak olyan darabok, amiket nem tud otthagyni az ember. DE én biztos nem adnék annyit érte. Biztos találsz hasonlót olcsóbban is. Képet tudnál ról, vagy valami hasonlóról linkelni?
2010. nov. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha márkás, akkor nem túlzás.
2010. nov. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nike, Juventus (focis) sapit vettem tavasszal a barátomnak 5000 Ft- ért. Szerintem nem nagyon túlzás, ha márkás és minőségi.
2010. nov. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha külföldön veszek valamit és már régóta keresem nem érdekel az ára, így vettem átszámítva majdnem 90000 ft-ért egy sapkát, nem márkás, de egy kalapüzletben vettem és gyönyörű. Itthon nem adtam volna érte annyit.
2010. nov. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
húúú 90ezer??
2010. nov. 8. 16:20
 7/9 A kérdező kommentje:
mondjuk ez a sapi amiről szó van, ilyen kézzel készített, kötött vagy nemistommilyen, de nagyon jó :D olyan bolyhos:D
2010. nov. 8. 16:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, elírtam 9ezer ft volt csak:-) átszámolva,
2010. nov. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A Csöbárd ***** válasza:
Persze hogy az! Még ha aranyból van es! Inkább készítsd el magad!
2010. nov. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!