Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek egy lányról,...

Mi a véleményetek egy lányról, aki így öltözködik? (kép lent)

Figyelt kérdés
Szerintetek ez a csaj fiús, vagy vagány? Milyen jelzővel illetnétek egy lányt, aki így öltözködik? [link]
2010. nov. 5. 18:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
nem szeretem ezt a stilust...sztem egyáltalán nem nőies!
2010. nov. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
55%
Ezt a fiatalok öltözékének nevezném. 14-5 éveseken látok rendszerint ilyen ruházatot. Az jut egy ilyen lányról eszembe, hogy még fiatal, majd kinövi.
2010. nov. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
úgy néz ki, mint aki nem döntötte el, hogy micsoda... ízléstelen szerintem... de goth vagyok, szóval öltözködés témában az én véleményem elég keveset számít..
2010. nov. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
50%
hát nemtom...a stílus nem jön be...am. szép LENNE ennek a csajnak az arca, ha nem lenne kancsal :D
2010. nov. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez miii? :D Annyira látszik, hogy meg van kreálva, és annyira erőltetett...

Egyébként meg én is hasonlóan öltöztem, mégsem kellett hozzá stylist. Ma is igy öltözök kb, csak lecseréltem a sapimat kötött sapira, és vettem fel hozzá kb 3évvel ezelött egy sálat... :D Fiús is lehet akár, de ez szerintem se nem fiús, se nem deszkás, se nem vagány. Hanem megkreált erőltetett médiacica. -.-

2010. nov. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Mondtam, h ne a képen lévő lány személyére vonatkozóan írjatok. Sapkát pl én sem horsok, meg ilyen gagyi övet, és nemkem sincs szükségem sztájlisztra :)
2010. nov. 6. 16:03
 17/18 A kérdező kommentje:

"Milyen jelzővel illetnétek egy lányt, aki így öltözködik?"

Maradjunk ennél a részénél.

2010. nov. 6. 16:04
 18/18 anonim ***** válasza:
Ezen a lányon az látszik, hogy a sorozat készítői valami vagány, lázadó csajszit akartak faragni belőle és minden stílusból összeollóztak egy keveset, ezáltal se nem deszkás, se nem laza, se fiús nem lett tőle, hanem olyan össze-vissza, eklektikus. Egy deszkás azért nem így néz ki, hiába adtak egy gördeszkát a kezébe.
2010. nov. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!