Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek egy lányról,...

Mi a véleményetek egy lányról, aki így öltözködik? (kép lent)

Figyelt kérdés
Szerintetek ez a csaj fiús, vagy vagány? Milyen jelzővel illetnétek egy lányt, aki így öltözködik? [link]
2010. nov. 5. 18:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ rosszul vagyok ettől a csajtól!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! utálom a barátok köztöt
2010. nov. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%
Fiús is és vagány is. Az arca viszont nagyon helyes. Ha majd egyszer rájön, hogy lánynak született, és felvesz valami nőies cuccot, akkor egy randira esélyes nálam ;)
2010. nov. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%

sztem állati szép csaj..

inkább csajos a ruházata ellenére:S

2010. nov. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%

Deszkás.:)

Nekem tetszik, sokkal jobb, mint a plázacica, emo, scene, stílusú öltözködés. Esetleg ha nem lenne rajta ennyi karkötő még jobb lenne, egyébként teljesen rendben van.

2010. nov. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Úgy néz ki, mint a vad angyal: egy helyes csaj, akit baromi szarul öltöztettek fel. A nagy bigyibogyós karkötőktől meg mindenféle kiegészítő halmozásától meg falnak megyek.
2010. nov. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

hát ezen a képen szebb:

[link]



de vagány kinézettel is szép:D

2010. nov. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Deszkás :)

Szerintem is nagyon szép lány! [link]

2010. nov. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Azt se tudtam eddig h ki ez a csaj, csak az öltözetről kérnék véleményt. :D
2010. nov. 5. 18:43
 9/18 anonim ***** válasza:

Béna és ugyanolyan tucat, mint az összes szuper stílus. Ez kérlek nagyon alter, kicsit deszkás, és összességében rossz. :D Elég a póló, a farmer, esetleg egy karkötő. A sapka viccnek jó, tiszta kamionos, a sok fesztiválos karkötő, meg nagy bogyós karkötő, meg sál, meg 80felesleges hülyeség túl sok, igényleten, ízléstelen. (és a legtöbb egy idő után még piszkos is, mivel le se veszik általában -.-)

Én a tucatlázadó jelzővel illetném.

2010. nov. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Mert én kb. így öltözöm (bár metalt hallgatok).

Nem igazán találtam gugliba hozzám hasonló öltözködésűt ezen a csajon kívül, szóval inkább leírom, hogy hogy nézek ki:

hátközépig érő fekete hajam van, sötétbarna szemeim, amit fekete szemhéjtussal húzok ki felül+ szempillaspirál. Öltözet: általában kapucnis pulcsi, vagy zipzáros, vagy sima belebújós, alatta fekete (nem kivágott, cicimutogatós) feszülős póló, vagy atléta, egyenes szárú farmernadrág, a cipőm egy fekete adidas superstar. Kiegészítőnek néha hordok egy rövidebb oldalláncot, és 1darab kövekkel végigrakott nyakláncot, vagy fagyöngyöt, rajta egy medállal (nem golyós, hanem keskeny karikák). Jobb karomon gyűjtöttem a karkötőket, amiket sajnos a kórházban le kellett vágni.

Rólam mi lenne a véleményetek? Nem igazán vagyok oda a nőies cuccokért, tehát például magassarkút, vagy miniszoknyát az életben nem lehetne felvetetni velem. :)

Remélem elég részletes voltam, mivel képet nem szeretnék feltölteni magamról sehova, nehogy felismerjenek. ;)

2010. nov. 5. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!