Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoktatok bugyit "váltani"...

Szoktatok bugyit "váltani" hideg időben?

Figyelt kérdés
Pl. Tanga helyett egész feneket takaró, hogy az is melegítsen, ilyenekre gondolok. Vagy ez nem számít?

tegnap 12:45
 1/5 anonim válasza:
32%
Nem. Én mindig csak és kizárólag tangát hordok. Utálom az ilyen mamabugyikat amik takarják a fenekem. Kényelmetlen és ha olyan ruha van, át is látszik a csúnya vonala. Amúgy sincs nagy különbség ha hideg van, bár vagy 15 éve nem volt rajtam feneket takaró bugyi, ezért akkora tapasztalatom nincs benne, hogy mennyivel fázik kevésbé a hátsóm.
tegnap 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Nem. Nem szokott fázni a fenekem, eszembe sem jutott hogy a bugyinak ilyen funkciója kellene legyen.
tegnap 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Én szoktam :D Egyébként sem vagyok tangás, de télen különösen nem.
tegnap 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten nem. De az igaz, hogy a téli időszakban gyakrabban hordok franciát, nyáron inkább tangát.
tegnap 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Metionin ***** válasza:
79%
Igen, aminek a hátulja csipke vagy brazil, azt hanyagolom hidegben. A vastagabbakat meg kánikulában.
tegnap 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!