Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hideg időben hordtok csípőnadr...

Hideg időben hordtok csípőnadrágot? Milyen felsővel veszitek fel? Én most vettem magamnak egyet, eddig csak magas derekú volt, de nincs hosszú felsőm hozzá. Kipróbáltam ma reggel és nem volt rossz viselni.

Figyelt kérdés

#csípőnadrág #rövid felső
ma 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Annak idején, mikor tizenéves voltam, akkor volt divat a csípő nadrág. Anyukám hideg időben mikor figyelmeztetett, hogy ne legyen ki a hasam, hacsak nem akarok egy jó kis vesegyulladást, vagy derékbajt. Tudom, te mindent jobban tudsz, még nálam is. Az okos mások hibájából tanul, a buta a sajátjából se. Ha van egy kis csöpp eszed, nem követed a birka divatot hideg időben, hanem az időjárásnak megfelelően öltözködsz és véded a derekadat a további kellemetlenségektől megkímélve magadat.

Én hallgattam anyukámra, a derekam sose volt kint. Ha okos vagy, rám hallgatsz. De ha szeretsz beteg lenni és bármi áron követni akarod a divatot, ám legyen. A te döntésed, a te felelősséged. Minden egyes tettednek van következménye.


34N

ma 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jav.: csípőnadrág... hideg időben mindig
ma 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Még nem hidegben sem hordok.
ma 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmilyen időben nem hordok.
ma 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 25 éve volt divat, nekem is volt, ugyanolyan anyukával, mint az első hozzászólónak :) - én bodyval viseltem, illteve a kabátom is hosszú volt.


Egyébként már rájöttem, hogy rettenetesen előnytelen és kb senkinek nem áll jól...

ma 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Te tuti lány vagy.

30 fokban melegítetted a hasa, 5 fokban meg szellőzteted.

ma 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!