Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ma így a reggel 10, délután...

Ma így a reggel 10, délután 21 fokban (nyugati országrész) ti mibe öltöztetek fel?

Figyelt kérdés

Ma csak délután megyek ki. Farmerszoknya, vékony harisnya, vékony garbó elég? Kell kiskabát?


Ha csak kiállok az erkélyre nehezen állapítom meg, hogy hosszútávon fáznék-e vagy pont melegem lenne.


tegnap 10:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú farmer, tornacipő, póló, farmerdzseki. (Hátizsákba bedobtam még egy hosszúujjút is, hátha este jól jön)
tegnap 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mikor mész haza, most nem kell, de este 6 fele már visszahűl az idő. Én vinnék kiskabátot.
tegnap 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hosszú farmer, rövid ujjú, picit vastagabb pulcsi, meg Sneakers. Lesz nálam egy közepesen vastag kabát is, mert sosem tudni.
tegnap 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
furdonadrag irany a balaton
tegnap 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Leggings, póló, kardigán.


Ahogy kilépek a kapun, fázom, de miután elkezdek sétálni, pont elég lesz ez.

tegnap 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Területenként változik, de Fejérből Bp.re menve: hosszú farmer, zokni, póló, felülre pulcsi, kisebb dzseki. (F!)
tegnap 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hosszú nadrág, hosszú ujjú pulóver, zárt cipő.

Volt rajtam kabát is. Azt hazafelé már nem húzom fel.

Szerintem vigyél magaddal egy kis kabátot, legfeljebb kigombolod vagy leveszed.

tegnap 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én reggel 8-kor indultam itthonról. Biciklivel járok, reggel dombra felfelé, így szándékosan nem akartam túlöltözni, hogy ne izzadjak meg. Annak ellenére, hogy reggel itt (Dunántúl, de nem kifejezetten nyugat-Magyarország) 8 fok volt.

Tornacipő, zokni, hosszú farmer, egy póló, rajta egy kockás ing. Hátizsák. Meg persze alsónemű, nyaklánc, okosóra. Ebben vagyok.

tegnap 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én tornacipő vékony testszínű harisnya comb közepéig erő szoknya és póló valamint egy dzsekit vettem fel.
tegnap 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vékony pulcsi plusz vekony kabát
tegnap 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!