Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy nem fagytok szét műszörme...

Hogy nem fagytok szét műszörmekabátba?

Figyelt kérdés

szept. 21. 11:07
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Kardigánban járok
szept. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
A kérdésed kiírásakor itt 22 fok volt árnyékban, napon meg vagy 26...
szept. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Előző héten reggelente 3-5fokok voltak Dunantulon. Én is ilyen kabiba jártam és rohadtul fáztam. Erre szeretnék tippeket kérni, rétegeléssel kapcsolatban.
szept. 22. 16:02
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Akik azt mondják ne a naptárt nézzük,hanem a hőmérőt,igazuk van. Én egy héttel ezelőtt a kb.10 fokban is felvettem a téli dzsekimet.Nem melegedett rám. Ha a műszőr kevés volt(nem csoda,januárban szokott 3 fok lenni),jól alá kell öltöznöd,vagy valami nagyágyút kell bevetni!(egy melegebb bundát,pl irhát)
szept. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én ezeket a teddy kabikat imádom de nagyon átfújja a szél. Lehet alá kell venni egy vastagabb kapucnis pulcsit és a 2 kapucnival + nem fujja at a szel elleszek. Szerinted?
szept. 23. 23:07
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom.

Télen szoktam még hordani a tollas dzsekimet is,nagyon meleg.

szept. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hogyan nem fagytok szét műszőrmekabátban?


20 évig csak egy párducmintás műszőrme bundában jártam. Isteni meleg volt! (Még őrzöm a szekrényemben.)

szept. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Férfiként én többnyire téli szövetkabátban járok a hidegebb időkben és teljesen elég, ha van rajtam egy kardigán vagy téli zakó. Az inghez télen, nyáron pólót veszek. Télen melegít, nyáron felfogja az izzadást. (𝘌𝘻 𝘢 𝘬𝘭𝘢𝘴𝘴𝘻𝘪𝘬𝘶𝘴 𝘷𝘪𝘴𝘦𝘭𝘦𝘵 𝘪𝘯𝘨, 𝘰̈𝘭𝘵𝘰̈𝘯𝘺 𝘦𝘴𝘦𝘵𝘦́𝘯, 𝘥𝘦 𝘴𝘰𝘬𝘢𝘯 𝘯𝘦𝘮 𝘵𝘶𝘥𝘫𝘢́𝘬. 𝘛𝘦́𝘷𝘩𝘪𝘵𝘣𝘦𝘯 𝘦́𝘭𝘯𝘦𝘬, 𝘩𝘰𝘨𝘺 𝘯𝘺𝘢́𝘳𝘰𝘯 𝘮𝘦𝘭𝘦𝘨𝘶̈𝘬 𝘭𝘦𝘴𝘻 𝘵𝘰̋𝘭𝘦.)

Nadrág tekintetében is léteznek téli vastag vagy bélelt verziók, legyen az szövetnadrág vagy farmer. De a jégeralsó is megoldás, ha vékony szövetnadrágot vesz az ember.

Továbbá, sportosabb télikabátom van bélelt parka és egy maximálisan vízálló kivehető polárbéléssel rendelkező kabát. Mindkettőnek van kapucnia is. De hordok kötött sapkát, téli barett sapkát, kötött vagy selyemsálat, kesztyűt a ruházattól, megjelenési igénytől és a hidegtől függően.


Régi japán mondás: A mester és tanítványa megy az utcán, amikor kegyetlen hideg eső és hó kezd esni.

- Aki kemény és erős, az állja az esőt, havat! - mondja a tanítvány

- Aki bölcs, az pedig kabátot és esernyőt használ. - válaszol a mester

szept. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ma reggel 7 fok volt, és átmenetiben majd szétfagytam munkába menet, holnap korán reggelre pedig 3 fokot mutat az időkép. Most én is elgondolkodtam, hogy előveszem a télikabátot, meg sapkát, kesztyűt, aztán hazafelé jövet maximum nem cipzárazom össze.
szept. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne a naptárt nézd hanem a hőmérőt. A 60-as években a Balatonfüreden laktunk,és egyik évben júniusban olyan hideg jött,hogy vették elő a télikabátot az emberek. A múlt télen egyszer 2 vagy 3 fok és szél volt,a műirha dzsekimben fáztam,rájöttem miért, áteresztette a szelet.Van igazi irhám is,ott még nem tapasztaltam ilyesmit.Azon nem nagyon megy át a hideg levegő,akárhogy fúj.
okt. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!