Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A kérdés nőknek szól, (trollok...

A kérdés nőknek szól, (trollok ne irjanak) te tudsz járni 8-10centis magassarkúban, hogy tanultal meg járni ilyenben?

Figyelt kérdés

tegnap 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A 10 centiset már nem érzem biztonságosnak, utcára nem nagyon mennék ki benne, de itthon el tudok tipegni benne. (Ez mondjuk a tipikus körömcipőre vonatkozik, lapos talppal, a platformos nyilván hordhatóbb, bár annál meg bokatörés-kockázat magasabb. 😀)

A 8 cm nem vészes, inkább szokni kell kicsit. A nagyon vékony sarok nekem amúgy komoly kihívás, mert elég férfiasan a sarkamra lépek, szóval figyelnem kell, hogy kecsesebben mozogjak.

Ja, meg a talppárnáim mennek tropára könnyen ilyesmiben, de szerencsére ehhez már lehet kapni apró talpbetéteket.

tegnap 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudok. Természetesen így kisebbeket lépek és lassabban haladok, mint lapos cipőben, de ha nem kell rohanni, akkor 8-10 centis klasszikus körömcipőben bárhová el merek indulni. Úgy tanultam meg, hogy az első törpesarkú után fokozatosan váltottam magasabbakra, és direkt elmentem bennük hosszabb sétákra, nehezebb terepre, hogy később ne érjen meglepetés.
tegnap 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem. Mindig is magas voltam, úgyhogy sosem akartam magassarkút viselni. Így nem is tanultam meg kecsesen járni benne, most meg (40+ évesen) már tényleg nem látom értelmét, ha eddig megvoltam nélküle. Úgyhogy én már maradok az 5 centis komfortzónámon belül.
ma 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanaz mint a #2 valaszolonal
ma 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!