Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Más is tapasztalta, hogy...

Más is tapasztalta, hogy mostanában több eladó nem adja fel a csomagot a Vinteden?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy csak én járok így, de újabban minden második vételnél az történik, hogy nem adja fel a csomagot az eladó. Nálatok is gyakoribb ez? Szerintetek miért fordulhat elő ilyen? Ismét rákészültem, hogy meglesz egy ruha, és akkor hiába vártam, semmi. :(

tegnapelőtt 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
El kell menni egy ruhaboltba és ott kell ruhát venni amit fel is tudsz próbálni. Nem tudom mi ez az agymenés hogy már mindent a neten rendelnek az emberek, ruhát, cipőt... Mozdulj ki a 4 fal közül és menj a sinsay be
tegnapelőtt 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1: Idő hiánya. Nem tudok mikor órákat utazgatni, az automata legalább a közelben van.
tegnapelőtt 16:59
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Milyen idő hiánya, nem viccelj már. Az internet előtti időben is megoldották az emberek a vásárlást.
tegnapelőtt 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Nekem mindig feladták eddig.Én is igyekszem hamar feladni,de nem mindig sikerül.

Szerintem a kérdező eltudja dönteni mire van idelye,vagy kedve.Én a legtöbb márkának,amit hordok,tudom a rámvaló méretét.Ezért sokszor rendelek,főleg,ha valamelyik webshopon nagyobb az akció,mint a boltban,ahol venném.

tegnapelőtt 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aki a kezdetekben regisztralt es feltoltogetett mimdent dd azota nem igazan nezi, a ruhadarabok se biztos h megvannak meg stb azok nem fogjak feladni
tegnapelőtt 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam nem gyakoribb most, mint régebben. Párhavonta egy akad.
tegnapelőtt 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#1 azt esetleg nem akarod megmondani, mikor menjen el sz.rni a kérdező?
tegnap 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!