Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egyre több fiatal nő így...

Egyre több fiatal nő így öltözködik? Vélemények?

Figyelt kérdés
Nekem amúgy bejön mert praktikus ember vagyok és persze másoknak is fő a kényelem. Tehát hosszú trapézos vagy bő egyenes szárú uniszex farmer és persze mellé uniszex bármilyen nem teljesen lapos talpú sportcipő, sneaker stb.

tegnapelőtt 09:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én egésg nyárom ufy járok,mint a 3-as,kiveve,ha olyan terepre megyek,ahova nem való magassarkú.Télen kevesebbszer,de van magassarkú csizmám castag talppal.Mondják is páran,hogy mjndig kivagyok öltözve,de azt meg magasról le...
tegnapelőtt 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Metionin ***** válasza:
77%
Én nem szeretem ezeket, a bő gatyától még a tinikori PTSD-m is megvan, de amúgy másokon nem érdekel. A csípőgatyából kilógó úszóguminál, ami tinikoromban divat volt, messze jobb.
tegnapelőtt 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Ilyenkor ti már a normál magassarkúban nem kezd fázni a talpatok ha reggel sokat vagytok kinn?
tegnapelőtt 11:23
 14/17 A kérdező kommentje:
12 Amikor trapézban és superstarban ment mindenki suliba télen a legnagyobb hóban és térdig fel volt vizesedve a nadrág szára :)
tegnapelőtt 11:24
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Már bokacsizmát hordok,de magassarkúban is kibirnám.De nyári ruhàm több van,mint téli.Szoknyám van olyan,ami egész évben hordható.Ráadásul nekem fifyelembe kell vennem mennyire van eső,sár,stb,mert sokszor gyalogolnom is kell munka miatt.De száraz időben lényegtelen.Vastafabb harisnyában nem fázik jobbyn a tslpam,mint zokniban.
tegnapelőtt 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Metionin ***** válasza:
100%

#13. Én nem hordok sima magassarkút de vannak vastag talpú félcipőim meg platform bakancsaim, na azokban nem fázik fel a lábam. Sportcipőt a tornacsukán kívül sosem hordtam utcára, nem tetszenek.


#14. Jaja, borzasztó volt az a nadrág :D

tegnapelőtt 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
68%

Fura számomra, hogy néhány éve még mindenki feltűnően undorodott a trapéz nadrágtól, most pedig már a legjellegtelenebb kis tömegfruskák is abban járnak, és felcsaptak “alterosnak”.


10 éve is ilyen nadrágot hordtam. Ami felül szűk, alul bővebb. Soha nem érdekelt a divat, vagy bárki más véleménye.

A nadrág egyébként is egy speciális ruhadarab. Függ a csontozatodtól, a lábszárad alakjától, hogy melyiket vagy képes egyáltalán viselni. Mindenkinek teljesen más áll jól. Kinek az alacsonyabb, kinek a magasabb derekú. Vagy éppen a szűk-bő fazon.

Felesleges divatot csinálni valamiből, ami ennyire egyénfüggő.

tegnapelőtt 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!