Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 20ezer ft-ból fel lehet jól...

20ezer ft-ból fel lehet jól öltözni?

Figyelt kérdés
Apámnak mondtam kéne pár nadrág, pulcsi stb.. adott 20ezret. Ötletek, hol vannak olcsóbb de jó ruhák?
2010. nov. 4. 13:09
 1/7 bakfitty válasza:
Józsefvárosi piac(orczy)
2010. nov. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
használt ruha bolt is van olyan, amiben tök újak a ruhák, és olcsók, és egy 20asból simán kijössz. :)
2010. nov. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Há' még jó, hogy! Elmész egy HÁDA turiba, (a legjobb!!!) ahol jó minőségű, alig használt (sőt, vannak vadi újak is), akár márkás ruhákat találsz, 20 ropiból meg vehetsz... *matekozik* 8 kiló ruhát!!!
2010. nov. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

NewYorkerben mindig van leárazás, de egy farmer, pulcsi és egy ing normál esetben is belefér 20k-ba ott.

Különben a Takko Fashion-ben is ki lehet fogni trendi cuccokat és múltkor a Viasaton Lakatos Márk C&A-ból öltöztette a csajt.

2010. nov. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kenveloba most van olyan akció hogy vásároljon 20ezerért és fizessen csak 10et. Én is most shoppingoltam be, és nagyon divatos, minőségi cuccok vannak!
2010. nov. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Holnaptól Joy napok, sok-sok kedvezménnyel...csak az újságot kell beszerezned...
2010. nov. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A tallyban most jó kis leárazások vannak...4 felsőért fizettem 8000-et...
2010. nov. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!