Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vintedet nem ismervén nézem,...

Vintedet nem ismervén nézem, hogy ott nincs olyan keresési szempont, hogy hely szerint? Személyes átadás, próba miatt. Jófogáson van.

Figyelt kérdés

tegnap 19:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ha meg nem jött el vagy elment de mégsem kellett neki, akkor meg elrabolta az idődet, ami pótolhatatlan!!
tegnap 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagy értékű műszaki cuccnál nyilván elmegyek és kipróbálom személyesen, de a Vinted leginkább ruhás felület, azzal kár lenne személyesen vacakolni!
tegnap 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Az ugyanaz, mint mikor visszaküldi, nem gondolod? Csak akkor még a vevő fizetheti is a postát.
tegnap 21:01
 14/17 anonim ***** válasza:
13: nem gondolom, mivel nem vagy köteles elfogadni a visszaküldést.
tegnap 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
13: egyébként a visszaküldés ingyenes.
tegnap 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

A postázás nem hiszem, hogy ingyenes, és azt is láttam, hogy visszaküldési garancia van.

Nincs több időm rád, a többi érvemre semmit nem írtál, de megtudtam, amiért jöttem.

Jófogást nekem és az ottaniaknak :)

tegnap 21:06
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

16: én a visszaküldésre írtam, mert küldtem már vissza eladónak és ingyenes volt a visszaküldés.


Nem tudom, hogy miféle válasszal lettél volna elégedett, de mivel alapból jófogáspárti vagy, így gyanítom, hogy semmilyennel! :D

tegnap 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!