Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki hogy látja: öltözködés...

Ki hogy látja: öltözködés szempontjából prűdebbek vagyunk manapság, mint a '90-es években vagy nem?

Figyelt kérdés
Persze nem lehet általánosítani, de mi a trend az öltözködésnél: villantunk vagy eltakarunk? Melyik irányba megyünk szerintetek? Amúgy a kérdés nem azonos a magamutogatással, érthető abból a szempontból is, hogy kényelemből felveszünk-e "bátrabb" szettet, vagy nem feltétlenül?
tegnapelőtt 10:29
A kérdező szavazást indított:
Most inkább bevállalósabbak, mint a '90-es években
A '90-es években többet lehetett láttatni, ma már inkább nem
Nincs különbség, egyformák ebből a szempontból a régebbi és a mai idők is
9 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
A 90-es években full elfogadott volt a strandokon a monokinizés, ma meg full nem. Így valsz igazad van.
tegnapelőtt 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Metionin ***** válasza:
100%
Szerintem egyforma, csak a módszer változik. Pl. akkor is kirakták a hasat csak a csípőnadrág miatt inkább az első részét, most meg inkább a felső részét magasabb derekú gatyával és crop toppal. Short, ilyesmi volt akkoriban is, sőt, akkor a férfiak is hordták. Mindenki melltartó nélkül mászkált, az elhízott nagymellű nők is. Szőrtelenítés sem volt ennyire alap, szóval bizonyos szempontból még szabadabb is volt.
tegnapelőtt 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Metionin ***** válasza:
*alsó akart lenni a csípőgatyánál, az "úszógumi"
tegnapelőtt 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem vannak most is bevállalós emberek, többnyire nők, de 1-2 ffi is. Strandon főleg, utcán főleg nők járnak szabadabban, ffiaknál az divat, hogy félmeztelen testtel járjon a városban,de, hogy a lábait is megmutassa, pl forrónaciban vagy egy fényes biciklis sortban az nagyon nem divat, ilyen szempontból a ffiak inkább prűdek.
tegnapelőtt 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
4-es szerintem férfiak is járnak rövidnadrágban, ha nem is forrónaciban vagy biciklisben, mert az inkább csajos viselet, az utóbbit én is nagyon szeretem nyáron hordani, bár különösebben nem tartom bevállalós ruhadarabnak, inkább kényelmesnek
tegnapelőtt 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Épp ez az, hogy 'csajos' viseletként van elkönyvelve, mert a ffiaknak kánikulában is térdig érőbe lehet járni csak. És szégyen forró nadrágot felvenni,mert a ffiaknak szégyen, hogy van lábuk ami látszik teljesen. Ez az igazi prűdség, ahogy csak azoknak a nőknek 'illik' minisortba járni, akiknek 'jó' alkata van.
tegnapelőtt 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
Én szoktam látni férfiakat is rövidgatyában, leginkább atléta vagy focista nadrágban, miért ne járhatnának benne? Mondjuk a pichanadrágnak is tekintett extra rövid farmersort, vagy az általam is kedvelt fényes bicis furcsán mutatna pasikon, ezeket inkább mi lányok szeretjük és szoktuk is hordani.
tegnapelőtt 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
40%

Minden második fiatal lánynak ki van rakva a hasa, azt mutogatják mostanában nagyon.

És a nagyon rövid/tapadós gatyák.


de lehet látni olyanokat is a akik a mellüket mutogatják.

tegnap 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!