Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, Nők, Fiúk, Férfiak!...

Lányok, Nők, Fiúk, Férfiak! Nektek is nagyon bejön "A Vezércsel" (The Queen's Gambit) című sorozatban ábrázolt korszak öltözködés szempontjából?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon, olyan jó lenne, ha most is ez a divat uralkodna. Ízléses, visszafogott, férfias-nőies. Ti mit gondoltok?


Ha valaki esetleg nem látta, itt a trailer:

https://www.youtube.com/watch?v=CDrieqwSdgI



2020. dec. 5. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem mondom, hogy úgy kompletten minden tetszett, de az utolsó pár részben már volt több olyan is, ami feltűnt, hogy milyen jól néz ki. De ezeket amúgy most is simán lehetne hordani, ha szeretnéd.
2020. dec. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon tettszik az a divat, de a szoknyák lehetnének rövidebbek (érjen térdig).így a lábuk nagyon rövidnek tűnik
2020. dec. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom kiről beszélsz, de az első lány aki megjelenik a videóban, szerelmes lettem belé 😍16f
2020. dec. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
22%
Nem
2020. dec. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nekem nagyon bejön ez a vintage stílus, teljesen rabul ejtett a sorozat hangulatával együtt. De eleve a 60-as évek alatt szerintem sokkal igényesebben, elegánsabban öltözködtek a nők - mármint főként nyugaton inkább.


Innét nem tudja esetleg valaki, hogy mely hazai outletekben lehet hasonló stílus közül válogatni?

2021. febr. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Erre én is kíváncsi volnék!
2021. febr. 11. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!