Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vintedet nem ismervén nézem,...

Vintedet nem ismervén nézem, hogy ott nincs olyan keresési szempont, hogy hely szerint? Személyes átadás, próba miatt. Jófogáson van.

Figyelt kérdés

tegnap 19:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs
tegnap 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nincs. Habár az eladó utólag betudja jelölni, hogy egy termék személyesen lett megvéve, de ez kivételével a Vinted egyáltalán nincs a személyes eladásra "felkészítve".
tegnap 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor maradok a Jófogásnál.
tegnap 20:01
 4/17 anonim ***** válasza:
81%

Most nem azért, de melyik eladó szeretné, ha próbálgatnád a cuccát vagy miattad ott kellene szobroznia valahol reád várva?!


Igen, tényleg maradj inkább a Jófogásnál.

tegnap 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Jófogáson bevált, Budapesten és környékén ez nem különleges. Eladóként is előnyben részesítem ezt, szeretném, ha megtekinthetnék és felpróbálhatnák, ahogy eddig is volt, szeretem, ha akinek eladom, jól jár, tetszik neki, és elégedett.

A csomagfeladás is idő, de az bizonytalan, hogy a vevőnek megfelelő lesz-e, illetve személyesen nincs gond, hogy előbb fizessen, vagy utólag, hiszen készpénzben ez párhuzamosan zajlik.

Valamint a rohamos digitalizációs vonatkozások miatt a kp. életbentartása kulcsfontosságú a szabadságunk miatt.

Én ezért választom ezt.

tegnap 20:35
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerencsére nincs.
tegnap 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Valamint a Vinted sem tesz rá hasznot és a bank sem.

A véleményírás is idő, bár az nem lenne rossz a Jófogásra, viszont a valótlan vélemények a másik hátulütője lenne, ez kétélű.

tegnap 20:38
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem, a Vinted direkt tiltja az oldalon kívüli találkozgatásokat. Valaki felrak valami drága cuccot olcsón, elcsal embereket valahova...ezt a pert meg botrányt nem akarják.

Pláne, hogy az app célközönsége a huszonévesek.


Én tuti nem mennék randomokkal találkozgatni.

tegnap 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én sem pazarolnék időt az ilyen találkozásokra!


Meg egyébként is már elavult a jófogási rendszer szerintem.

tegnap 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Hát nem sikátorba beszéli meg az ember, hanem forgalmas helyre nyilván. Nekem semmi bajom nem volt belőle soha, aki képes volt eljönni, az nem volt komolytalan.
tegnap 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!