Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit lehet tenni bakkancsal,...

Mit lehet tenni bakkancsal, ami csak az egyik lábat töri?

Figyelt kérdés

Outletből vásároltam egy új Guess bakkancsot, de rettentően betörte a lábam és a nagylábujjaim felső részeit is. Húztam már fel 3 zoknival de úgyis fájdalmas már menni benne.

Hátul a kialakítása a saroknál kör alakban keményített műbőr, ha belenyulok érzek egy kiálló varráshibát, pont ahol töri. Talpbetétet rendeltem, mivel, ami alapból benne van csúszos műanyag anyagú.

Mit lehet tenni? Volt még bokacsizmám, ami szintén csak az egyik lábam törte annyira, hogy lépni sem tudtam benne.



ma 11:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg az egyik lábad nagyobb, mint a másik. Ez elég gyakori. Egy fél szám eltérés lehet.

A megoldás, hogy nagyobb cipőt veszel. Főleg csizmából, bakancsból. Abba úgyis lehet zoknit húzni.

ma 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Voltak más bakkancsaim, cipőim, csak ezzel a két cipővel volt probléma. Lehet, hogy van eltérés, de érezhető lenne a méretbeli különbség egy számmal nagyobbal. Sokkal nagyobbnak érződne, akármelyik lábamra próbálnám.
ma 13:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!