Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Decathlonos 22 ezres merrell...

Decathlonos 22 ezres merrell cipők átverés? Miért ennyire olcsó???

Figyelt kérdés

Alverstone 22700 forint [link]


Flystrike 22800 ft [link]



Ezek minőségi cipők? Csak mert nem tudom elképzelni, hogy ennyi pénzért jók, amikor a merrell moab 3 majdnem dupla annyiba kerül, és rengetegen panaszkodnak rá, hogy a minősége nem a régi, hamar széthullik, stb. Akkor hogy lehetne fele annyiért elfogadható minőségű? Szerintem itt az lehet, hogy a márkanevet kihasználva építettek egy minél olcsóbb cipőt, hátha sokan elhiszik, hogy jó cipő ez, mert merrell.


szept. 6. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Amit linkeltél, az műbőr.

Az eredeti Decathlonos Merrell cipők valódi bőrből vannak. Ez a különbség pedig az árban is látszik.

szept. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hol nézted meg, hogy ez műbőr?
szept. 6. 21:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első link leírásának első pontja:

"felsőrész műbőrből és Mesh anyagból"

szept. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3.: Máshol azt írják, hogy bőrt és műbőrt tartalmaz.


Na de nem is az a lényege egy jó túracipőnek, hogy 5 meg 10 évig tartson. 500-800km után kb. minden túracipőt érdemes lecserélni, mert nem lesz olyan jó az ütéscsillapítása. Így jártam most a merrell cipőmmel. Hiába szakadásmentes, a vibram talpa is bírna még 3-szor ennyit, de most akarom lecserélni, mert már 10km után megfájdul benne a lábam, holott tavaly még 15km-eket simán legyalogoltam benne.

szept. 7. 14:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!