Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Emberek szeptemberben 35...

Emberek szeptemberben 35 fokban miert vannak oszi ruhaban: vastag harisnya, téli mintas taska, csizma??!

Figyelt kérdés
Nekem ezek annyira irritaloak! Ezek baromira unatkoznak?? Vagy mi?? Miert??

szept. 6. 11:49
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

Az tényleg vicces, mikor nyáron rénszarvasos cicanaciban nyomulnak nők.

De tőlem mindenki járhat harmincöt fokban is téli ruházatban, csak ha beizzad, ne nekem kelljen szagolni.

szept. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
86%
De miért vicces, nyáron nem léteznek rénszarvasok? Nekem inkább az a vicces hogy egy állatot adott évszakhoz kötnek az emberek. Nekem van egy zöld, pingvines pulcsim. Semmi más nincs rajta, csak egy pingvin figura. És sokan kérdezik mikor felveszem, hogy miért hordok karácsonyi pulcsit ha nincs is karácsony. De nem értem, egy pingvinben mi a franc karácsonyi? Ugyanígy a rénszarvas, mint olyan nyáron már meg kéne szűnjön létezni?
szept. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

Nálunk osztályozó vizsgán volt ilyen, pár éve, kb. 38 fok volt akkor is, hogy 20 éves csaj kilép a kocsiból majd' 40 éves fickója hozza, nála lakott amúgy, és bizony térdig érő csizma, vastag harisnya, bőrszoknya!, fekete garbó, és még erre rá egy bőrkabát! Ott mikor odaért még elenyelgett ott a fickóval, de már akkor se élvezte az öltözékét, menekült be az árnyékba szerencsétlen.

Mit mondjak, csóró lány, egy óra múlva szó szerint rákvörös fejjel ülve leizzadta a feladatlapot.

szept. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!