Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Emberek szeptemberben 35...

Emberek szeptemberben 35 fokban miert vannak oszi ruhaban: vastag harisnya, téli mintas taska, csizma??!

Figyelt kérdés
Nekem ezek annyira irritaloak! Ezek baromira unatkoznak?? Vagy mi?? Miert??

szept. 6. 11:49
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
100%

Én az évnyitón láttam pamutharisnyás kislányokat, volt vagy 35 fok odabent, az enyémek mezítláb voltak. Szerintem ott valamiféle elbaltázott etikett megfontolás vezérelte az anyukákat. Brrr.

Két lányon viszont valszeg a legójabb divat követése mián láttam virágos nyáriruhát térdigérő téli műbőr csizmával. Annó nagymamám emlékszem, mit sápítozott, amikor bakanccsal hordtuk ugyanezeket a ruhákat kamaszkoromban, de abból legalább volt nyári, textil anyagú. Most ebben a sosem látott hőhullámban képesek csizmában aszalni a lábukat...? Jesszus maris.

A téli mintás táskát nem tudom értelmezni, ha nem télapós, akkor azon nem akadnék fenn :D

szept. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim válasza:
100%
#10 Akkor foglalkozz az életedben jelenleg fennálló nagyobb bajokkal, és akkor talán az is megoldódna, ha nem azt figyelnéd, hogy valakinek milyen minta van a csizmáján, vagy harisnyában van-e, de csak tipp...
szept. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim válasza:
100%

Mindenkinek más a hőérzete, pl. reggelente, mikor indul az ember már 16 fok van, fáznak, hiába emelkedik nap közben 28 fokra.

De én p télen is pólóban, max. Pulóverben vagyok, most akkor engem is irritáljon, hogy más minek vesz kesztyűt, sálat, sapkát? Nem Alaszkában vagyunk.

szept. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:
De, figyelem, mert en a divatot nagyon szeretem, es még fel is szoktam irni, ha latok egy jo szettet! Nagyon szeretem. Magyar embereken a legritkabban van jo szett amugy az utcan, kinaiak es negerek szoktak tokjo szettekben lenni, amiket felirok magamnak.
szept. 6. 12:13
 15/43 anonim válasza:
100%
Hát te sem vagy több egy 16 évesnél, az biztos, max egy nagyon éretlen 17-18.
szept. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim válasza:
100%
Szerintem te vagy az irritáló, és te unatkozol, ezért foglalkozol azzal, hogy ki mibe öltözik fel. Nekem ebből ez jön le, ha olvasok ilyet.
szept. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
100%

Az észak-koreai diktátornak vannak olyan intézkedései, hogy megszabja még azt is, milyen ruhában járjanak az alattvalói.

Kérdező, te is kb. ilyen habitusú ember vagy.

szept. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudom, az ország melyik részén van 35°C, de nálunk pl. (Veszprém megye) 25°C van jelenleg. Reggel 6 után kicsivel indultam el itthonról, akkor meg 17°C volt.

Vannak fagyos emberek, mindenkinek más a hőérzete. Ha valaki vastag ruhában érzi jól, komfortosan magát, az az ő dolga.


Inkább azt kéne megvizsgálni, téged miért irritál totál idegen emberek öltözködése. Meg, honnan jött az, hogy ezek az emberek unatkoznak? :D Elvégre nem ők nézegetik mások ruháit, majd hőbörögnek rajta gyakorin...

szept. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:
Aha.
szept. 6. 12:20
 20/43 A kérdező kommentje:
Szerdai naprol beszelek. Akkor 35 fok volt. Reggel 20-25 fok. Még tartott a hohullam.
szept. 6. 12:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!