Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Emberek szeptemberben 35...

Emberek szeptemberben 35 fokban miert vannak oszi ruhaban: vastag harisnya, téli mintas taska, csizma??!

Figyelt kérdés
Nekem ezek annyira irritaloak! Ezek baromira unatkoznak?? Vagy mi?? Miert??

szept. 6. 11:49
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten többször látok ilyet én is, de már megszoktam, te se strapáld magad.😂
szept. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:
Oké.
szept. 6. 12:54
 33/43 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat.
szept. 6. 12:55
 34/43 anonim ***** válasza:
100%

Én diszautonóm betegségben szenvedek, kénytelen vagyok melegebben öltözni gyakran, mert rossz a vérkeringésem és fázom.

Emellett sajnos muszáj kompressziós harisnyát/hosszú zoknit felvennem, amiről messze látszódik néhány darab esetében, hogy rohadt vastag. Nekem se kényelmes nyilván már napközben a melegben, de ha sokat sétálok, viselnem kell, és az legyen a legnagyobb bajom, hogy ennek láttán ilyen hülyegyerekek idegbajt kapnak.


Tehát hiába vered itt a nyálad, soha nem fogod megtudni, hogy körülötted ki mit miért csinál, és te vagy itt az egyetlen, aki ténylegesen unatkozik...

szept. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy jó kis vibrátort, mondjuk Satisfyer. Lenyugszol tőle, nem leszel tőle boomer.
szept. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%
A jelenség maga létezik, főleg lányok körében. Amikor közeledik a következő évszak, aszerint öltöznek, akkor is, ha az időjárás nem passzol hozzá. Minősített esete az én ugyan már fel nem veszem mégegyszer a télikabátot/bőrdzsekit/rövidnadrágot, mert mér elraktam egy ládába, azt egy szekrénybe, azt egy gödörbe, és az egészet kiöntöttem már betonnal.
szept. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 NTBS ***** válasza:

Feltűnés miatt?

Fáznak?

szept. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
53%

37.

Dehogy fáznak. Márciusban meg melege van ugyanennek a társaságnak a 14 fokban, hogy muszáj a rövidgatya, póló? Szerintem egyszerűen már unják a régit és, amikor előveszik a következő sorozatot, az kicsit olyan, mintha új ruhájuk lenne, még ha nem is az. Azért meg ugye élnek-halnak.

szept. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
82%
Mi a tököm az a téli mintás táska?
szept. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

Kérdező! Nem az az irritáló, hogy más furán öltözik, hanem az irritál és idegesít (legalábbis engem nagyon), hogy téged mások viselete irritál...


Bocs előre a stílusért, de mi a retkes fa$z közöd van hozzá, hogy más mit vesz fel akármilyen időjárásban/évszakban???????? Soha nem tudtam és nem is fogom tudni megérteni az ilyen embereket, akik más dolgával foglalkoznak. A nagy ég adta világon semmi közöd nincs hozzá, hogy ki mit visel...


Én is szoktam néha látni furán öltözőket, pl. csizma jó időben vagy póló+rövidgatya hidegben, de maximum meglepődök rajta. Semmi közöm hozzá, mi jár a fejében, miért öltözik úgy, ahogy. Irritálni még pláne nem fognak. Miért is kéne irritálniuk?


Azt pedig, hogy unatkoznak, nem tudom, honnan szedted. Te vagy az, aki unatkozol, mert ennyire foglalkozol más öltözékével. Nem pedig ők.


Amúgy bocs még egyszer a stílusért nem akartam ge€iskedni itt, csak őszinte voltam. Mindig is idegesített, ha valaki a más dolgával foglalkozik. És sajnos az emberek nagy része ilyen. Tapasztaltam már nem egyszer. Könnyebb a máséba beleugatni, semmit saját magával törődni. Soha nem fogom ezt megérteni.

szept. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!