Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Emberek szeptemberben 35...

Emberek szeptemberben 35 fokban miert vannak oszi ruhaban: vastag harisnya, téli mintas taska, csizma??!

Figyelt kérdés
Nekem ezek annyira irritaloak! Ezek baromira unatkoznak?? Vagy mi?? Miert??

szept. 6. 11:49
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
100%
Hogy téged idegesítsenek.
szept. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, írass fel magadnak nyugtatót, mert nem normális, hogy ilyen semmiségen ennyire felhergeled magadat.

Egyébként ha valóban értenél a divathoz, akkor nem borulnál ki ezen, hiszen sok ember egy adott stílushoz öltözködik, nem pedig egy adott időszakhoz. Például ha rendszeresen járnál Olaszországban, akkor látnád, hogy az olaszok jelentős része nyáron is bakancsban jár, mert ott nagy a divatja. (És ugye itt olyan divattörténelméből elengedhetetlen helyekről is szó van, mint Milánó.)

szept. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:
Az nekem is tetszik, hogy valaki nyaron bakancsot, csizmat vesz fel stilusosan,en is szoktam felvenni, de most nem arrol beszelek.
szept. 6. 12:36
 24/43 A kérdező kommentje:
Arrol beszelek, hogy őszi szettet vesznek fel, csak azert mert a naptar szerint szeptember van…az nem erdekli oket, hogy 35 fok van…
szept. 6. 12:37
 25/43 anonim ***** válasza:
100%
Ez az lehet mikor nxár végén megjelennek a télapócsokik az üzletekben is.
szept. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:

Nekem az nagyon tetszik, hogy valaki Timberlandot felvesz nyaron pl. Meg hasonlok. Nemreg lattam egy ilyen tokjo szettet. Tudom, hogy a

Timberland mar nem meno, de ez akkor is tokjo volt.

szept. 6. 12:39
 27/43 anonim válasza:
100%
Te tényleg kvára ráész.
szept. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
100%
Most jöttél rá, hogy nem mindenki úgy öltözik, ahogyan neked tetszik.
szept. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim válasza:
100%
Kérdező! Merre szoktál mozogni egy napodon? Szeretnék megjelenni ott tüdőgatyában, egy körülbelül 20 éves kínai szandálban, ami alá zoknit veszek. Szeretném, hogy láss egy jó szettet.
szept. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
100%
29 csatlakozom, tüdőgatyát megoldom, zoknim van, csak a szandál hibádzik, de húzok gumipapucsot. Hadd legyen egy jó napja a kérdezőnek ;)
szept. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!