Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Használ valaki férfi tangát?...

Használ valaki férfi tangát? Milyen érzés, és mik a tapasztalatok vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Teljes mértékben hetero vagyok, van feleségem, valahogy mégis felmerült a gondolat, hogy kipróbáljam milyen érzés tangát hordani. Elsősorban az érdekel benne, hogy a kevés anyag miatt nem olyan meleg. Páromét kipróbáltam pár alkalommal, hogy milyen érzés, hiszen mégis ez egy más viselet, mint a férfi boxer, de nem találtam kényelmetlennek, így tennék egy próbát a férfi változattal is, amit rendszeresen hordanék, főleg amikor nagyon meleg van. Aki esetleg használ, annak mi a pozitív, és negatív benne?

aug. 16. 08:10
A kérdező szavazást indított:
Kényelmes
Nem kényelmes
24 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Én rendszeresen hordom. Szintén heteró vagyok, nem azért hordom, hogy mosoknak mutogassam. Hanem pont azért amit írsz: nyáron kevésbé melegít. További előnye, hogy passzsabb nadrág alatt sem kell eligazgatni, mint a laza boxert. Nekem nagyon kényelmes, nem is érzem, hogy rajtam van.

De ne nőit próbálj! Annak más a szabása, nincs hely benne a pöcsödnek. Férfi változatot próbáljfel, sokkal kényelmesebb.

aug. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Fero61 ***** válasza:
100%
Én is rendszeresen hordom, hetero férfi vagyok. Csak férfi tangát javaslok, mert az elől kényelmes és mintha nem lenne rajtam semmi azért szeretem. Télen is csak ebben vagyok, nem mutogatom magamat, a családom előtt simán vagyok ők elfogadták. 18 éves korom óta hordok, most 63 vagyok és nem fogok soha mást hordani. Azért ha orvoshoz megyek, vagy valami leöltözős fürdőbe akkor mini boxert veszek.
aug. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Milyen az a mini boxer? Az 1-es vagyok. Én is felveszem télen is a tangát, de van más fazonú alsóm is. Csípőboxereket, laza pamutboxereket is hordok, szeretem a különböző fazonokat váltogatni. A kedvemtől, meg a felette lévő ruhától függ, hogy épp melyik van rajtam.
aug. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Kb 15 éve csak tangát hordok.

Nekem is így indult, hogy a kánikulában elegem volt a hagyományosból. Barátnőm ötlete volt, és a javaslatára próbáltam ki a tangát, és nagyon bejött. Egész nyáron tangát hordtam, és mire jött az ősz és a tél, már nem akartam visszatérni a hagyományosra. Azóta sem hordok mást, sőt már másfajta alsóm nincs is, mert időközben kidobtuk őket, mivel úgysem használtam.


Elsőre kipróbálni kicsit fura volt, de egyáltalán nem volt kényelmetlen, és pár alkalom alatt teljesen megszoktam. Ma már nem térnék vissza más fazonra, nekem teljesen bevált a tanga.

aug. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Mèg nem használtam. De gondoltam már rá hogy ki kellene próbálni.
aug. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
100%

Évek óta csak férfi tangát használok. Strandon is.

Kényelmes. Sok nőnek bejön. De azt is el kell fogadni, hogy ez megoszt ó a nők körében. Olyan partnert kell keresni akinek ez tetszik.

F.

aug. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is hordok időnként. Strandon nem, nem vagyok ennyire magamutogató. Még nőkön sem való mindnekinek. Pl narancsbőrös sonkás megalicákra én nem nagyon lennék kíváncsi tangában...

Vissztérve, most is tanga van rajtam. Teljesen kényelmes, nem is érzem, hogy rajtam van.

aug. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Több mint 20 éve hordok tangát. Sokan azt gondolják, hogy a nem heterok hordanak, de egy fehérnemű kereskedő is megerősített, hogy nála tangát csak haterok vesznek, a nem heterok inkább kis boxereket.

Annyira nem vállalom be mint az elöző hozzászolók, ha tudpm hogy más férfiak elött is vetköznöm kell, pl edzőterem akkor inkább boxert húzok.

Strandon, csak is külföldön és kis ismerősi körben használtam.

Anyag: sok féle van, régebbe a pamutot szetettem, sprothoz ideális de mostanában a mindennapokra levegősebb anyagokat kedvelem (necc, háló,csipke)

Típus:miden típusom van/volt: normál, elől keskeny szabású, vagy épp akorra az elülsőrész amibe még beleférek. Hátsó résznél a kis 3szöget szeretem, brazil, de van olyan G-, T- és V-hátsóval (hátul csak zsinor). Az tény kényelmesebb azok amiknek van középesn is anyaga, nem csak zsínor.

Beszerzés: régebben Mo.n minden kisebb nagyobb fehérnemú boltban voltak, ma már sehol nem is látok. Beszerzés jószerivel csak neten.

Csak azt nem tudom ezek miért drágábbak mint a boxerek.

Kedvelt márkáim: Manstore, Olaf Benz, Skinny, Brunno Bannani, Daniel Alexande és de van egy csomo márka nélküli alsóm is az amazonról

ill néha ki lehet fogni a jofogáson ill vaterán is jókat.

Web: Aboutyou.hu, oboy.de, mensuas.com

és van egy magyar készítő is www.kriszsartoria.hu

aki olyan gyárt amit szeretnél. Évente egy két alsó szoktam rendelni.

aug. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Erről a tipusról mi a véleményetek? Vásárolt valaki már ilyet?


[link]

aug. 19. 18:53
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Mindennapi használatra és sportolásra is megfelel.

Ilyenem nincs, de hasonló szabasúm van.

aug. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!