Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Használ valaki férfi tangát?...

Használ valaki férfi tangát? Milyen érzés, és mik a tapasztalatok vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Teljes mértékben hetero vagyok, van feleségem, valahogy mégis felmerült a gondolat, hogy kipróbáljam milyen érzés tangát hordani. Elsősorban az érdekel benne, hogy a kevés anyag miatt nem olyan meleg. Páromét kipróbáltam pár alkalommal, hogy milyen érzés, hiszen mégis ez egy más viselet, mint a férfi boxer, de nem találtam kényelmetlennek, így tennék egy próbát a férfi változattal is, amit rendszeresen hordanék, főleg amikor nagyon meleg van. Aki esetleg használ, annak mi a pozitív, és negatív benne?

aug. 16. 08:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
58%
Nőit szoktam néha
aug. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
#11, miért? Nekem az nagyon kényelmetlen. Kifittyed belőle a csomag, nem fér el rendesen.
aug. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy ideje követem az ehhez hasonló fórumokat, mostmár tapasztalatból is hozzá tudok szólni.


23 éves vagyok, kb. 10 éve tudom, hogy van férfi tanga, és elég sokan hordják is. Jómagam a laza, bő boxer híve vagyok, van pár sztreccs fazonúm is. Egy ideje már én is szemezgettem, hogy kipróbálom, én előtte megbeszéltem ezt a barátnőmmel, hogy szeretnék venni magamnak egy tangát.


Egyelőre 1 darabot vettem, de nagyon pozitívak a tapasztalataim. Ami egyből lejött és meg is lepett, hogy tényleg sokkal kevesebb anyagból készül, mint bármelyik másik férfi alsónemű. Nadrág alatt kényelmes, és nem is tűnik fel, hogy tanga van rajtam. Semmilyen kínos éreztem nem volt, mikor egyetemre mentem így, vagy a barátaimmal beszélgettem.


Én azt gondolom, hogyha valakinek tetszik, szeretné kipróbálni, akkor hordja, adjon neki egy esélyt, ajánlom nagyon. Nekem kellemes komfortérzetet ad, szeretem. Ugyanolyan, mint bármelyik másik fehérnemű.


Én a Cocktail fehérnemű boltból vettem, Budapesten van a boltjuk, sokat vásárolunk náluk, jó termékeik vannak. Férfi tangákból is nagy a kínálat.

szept. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
76%

#13-as

Linkeld be légyszi, melyik fazont vetted!

Köszi. :)

szept. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
13-as vagyok. Én ezt vettem: [link] Pont jó, a nadrágból sem látszik ki. Tervezek ilyen fazonút venni, a nagy gumis nem tetszik.
szept. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Köszi, nekem is ez tetszik.
szept. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Milyen az a "nagy gumis"?
szept. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagy gumis alatt ilyenre gondoltam: [link]
szept. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Már nagyon régóta tangát viselek kényelmesnek tartom.
tegnap 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!