Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A 25 éven aluliak miért...

A 25 éven aluliak miért járnak mostanában egy lábszár közepéig felhúzott vastag fehér zokniban nyáron?

Figyelt kérdés
Szóval ilyen tipikus nagypapás viseletben.

aug. 13. 12:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Nekem 6-7 centi látszik ki és így 10 éve röhögök mindkét társaságon.
aug. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ők meg rajtad. Ennyi. Nem, majd mérőszalaggal járkálunk és méricskélünk, hogy neki 6.2 cm látszik ki, akkor ezen nem röhögünk, de neki 2.6 cm, tehát röhögünk...XD Mellesleg nem minden cipővel néz ki jól. És baromság korhoz kötni. Ez stílusfüggő.
aug. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez most tényleg nagy divat, azt hiszem LA-ből származik. Egyszer próbáltam ki, de diszkomfort érzésem volt végig. Kb. azt éreztem, mintha pulcsiban vonulnék végig a városban közel 40 fokban.
aug. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

12:07


Végre egy értelmes válasz. Ez az. Neked nem jött be. Ettől még van létjogosultsága. Ennyi.

aug. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!