Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bokavillantós nadrág, tüdő...

Bokavillantós nadrág, tüdő farmer, és 90-es évek Baywatch derékig felhúzott tanga. Miért?

Figyelt kérdés

Szeretném kérdezni egyaránt a fiúkat és lányokat, hogy nektek ez komolyan tetszik? Vagy miért látok ilyen (számomra) ocsmányul öltözött embereket?


Az egész télen azt láttam, hogy minden lány bokavillantós nadrágban járkált.. Aztán most divatba jött, hogy alul az egész boka kint van, cserébe felmegy a tüdőig a nadrág. Mi ez? Miért kell 90-es éveket visszahozni a fiatalokra? Nem tudnak újat kitalálni? És kajak akit megkérdezek, ez nekik tetszik. Szerintem ez férfi szemmel(25 évesen) olyan, mintha kb anyámat látnám. Azt még leszarom, hogy fiúk felhúznak répanadrágot, meg szűk farmert.. De komolyan mondom, egyetlen egy jó csajt sem látni az utcán.. És ahogy rákeresek a 2018 divatra kíváncsiságból, ez még gázabb lesz. Komolyan Én nem értem. Tudom, ha nem tetszik ne nézzem. De egyszerűen nem találok normálisan öltözködő lányokat. Pedig nagyvárosban élek(~250 ezer fő).

Ha meg ezen még túl is lépek, jön a fekete leves, hogy a csaj levetkőzik és ismét anyám jut eszembe 87 nyaráról, mikor lementek a tóra, hogy tüdőig felhúzott bikinibe járt. Kegyetlen.


2018. márc. 6. 19:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Az, hogy neked nem tetszik, nem jelenti azt, hogy másnak sem. :-) Miért foglalkozol egyáltalán ezzel? Nekem tetszik. Na, akkor most kinek van igaza?
2018. márc. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
43%

Nekem sem tetszik.

22/F

2018. márc. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
46%

Undorító.

Segg helyett egy lapos 30x60-as téglalap, alul, mint aki 10 éves korában már kinőtte, felsőtest az alsótest negyede, térdnél meg, mint aki most taknyolt biciklivel.

Ez nőies ??

2018. márc. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Kedves #1-es. Azért foglalkoztat, mert férfi vagyok, és nem tetszik amit látok.


Amúgy is egy nagyon durván megfigyelő vagyok, viselkedésformákat nézek, buszon, utcán, veszélyhelyzetben. Nem ez a foglalkozásom, de érdekel mindennek a működése, kíváncsi vagyok, megnézem, szétszedem, összerakom stb..


Aztán van ez a divat téma, és egyszerűen, ha az összes lány így öltözik, akkor köszi, nem kell pár. Viszonylag jó csajok is olyan hülyén tudnak öltözködni ezekkel a cuccokkal.


Ne mondják már nekem, hogy ez szexi vagy egészséges, hogy télen sportcipő, 15 cm kilóg alul, boka kint, és jéghideg van. Hát berosálok :) Arról nem is beszélve, hogy úgy néz ki, mint egy kopasznyakú csirke ilyen lábakkal.


De nézzétek meg ezt a cikket: [link]

Itt van a galériában pár "gyönyörű" darab. Most őszintén, ez szép??

A trapéz lógós nadrágokról nem is beszélve. És akkor bejön mellé az airmax.. kegyetlen.


Viszont tény, hogy valakinek előnyére vált a magasított derekú nadrág(persze rátennék jó pár Mátyást, hogy alul meg bokavillantós és már oda is az idilli összkép):

[link]


Ha meg csak ilyen csajt látok. Hát köszi. Nem is kell ilyen barátnő.


Az meg egy idióta indok, mint a cikkben, hogy "Rendben van, beletörődtünk abba, hogy idén egyre rövidebbek a nadrágszárak, és a farmerek alja többnyire szaggatott. Ez több szempontból is praktikus, hiszen az alacsony hölgyeményeknek nem kell attól rettegniük, hogy minden fazon fél méterrel hosszabb a lábaiknál, illetve nincs miért izgulni, ha kikopik, elfeslik a nadrág alja."


Mi van?? Férfilétemre magamnak is felvarrom a nadrágszárát, ha hosszú.. Vagy akad egy fölösleges 500-asom,hogy egy szabó megcsinálja...

2018. márc. 6. 20:15
 5/21 A kérdező kommentje:

[link]


Arról már ne is beszéljünk, hogy még tutorial cikk is van, hogy idiótán nézzünk ki.. Anyám.. Tiszta 80-90es évek. Jöjjenek mindjárt vissza a zsák kabátok is :)

2018. márc. 6. 20:16
 6/21 anonim ***** válasza:
86%
Attól, hogy neked nem tetszik nem kell más is így gondolkozzon. Szerintem nagyon jól néz ki, nekem speciel nagyon tetszik ez a stílus. Az tény, hogy télen nem így kéne öltözködni de ez hadd legyen már mindenkinek a saját problémája. Komolyan, nem értem az embereket, mindig lesz olyan a divat világában ami valakinek nem tetszik, fogadd el, lépj tovább. Keress olyan barátnőt aki nem így öltözködik.
2018. márc. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%

Tényleg szörnyű egy stílus.

Nőként mondom, egy nő legyen nőies az öltözködésében is, ne tömeggyártmány.

Idén télen tényleg különösen sok volt az ilyen, nekem is feltűnt, szintén nagyvárosban élek.

2018. márc. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Állítólag idén ez lesz a bikinidivat is:

[link]


Ezen a csajon pont látszik, hogy mennyivel jobban néz ki a jelenlegi odaégett bikinivonalával, mint ezzel a nyakig felhúzott bugyival.


Kedves #6-os:

Keresek Én. A kérdésem arra is irányult, hogy vannak -e még normálisan öltözködő lányok, mert konkrétan tényleg nem találni. Pedig azt hinné az ember, hogy ahogy egyre nagyobb a népesség.. Több esélyünk találni egy hozzánk illő párt.. Aztán mégsem. :)


Magamról meg annyit, ha van egy ajtó, és mindenki a jobboldalin megy be, hogy mások tartják nekik az ajtót, csak be tudjanak menni. Én akkor is a baloldalin fogok bemenni :)

2018. márc. 6. 20:33
 9/21 anonim válasza:
86%
Érdekes, nekem meg pont az nem tetszik a mai lányok öltözködésében, hogy semmi hagyományosság, nőiesség nincs benne. Senki sem hord már csinos szövetnadrágokat, szoknyákat, mindenki csak farmert... :-(
2018. márc. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

#9-es:

[link]


:D :D

2018. márc. 6. 20:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!