Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bokavillantós nadrág, tüdő...

Bokavillantós nadrág, tüdő farmer, és 90-es évek Baywatch derékig felhúzott tanga. Miért?

Figyelt kérdés

Szeretném kérdezni egyaránt a fiúkat és lányokat, hogy nektek ez komolyan tetszik? Vagy miért látok ilyen (számomra) ocsmányul öltözött embereket?


Az egész télen azt láttam, hogy minden lány bokavillantós nadrágban járkált.. Aztán most divatba jött, hogy alul az egész boka kint van, cserébe felmegy a tüdőig a nadrág. Mi ez? Miért kell 90-es éveket visszahozni a fiatalokra? Nem tudnak újat kitalálni? És kajak akit megkérdezek, ez nekik tetszik. Szerintem ez férfi szemmel(25 évesen) olyan, mintha kb anyámat látnám. Azt még leszarom, hogy fiúk felhúznak répanadrágot, meg szűk farmert.. De komolyan mondom, egyetlen egy jó csajt sem látni az utcán.. És ahogy rákeresek a 2018 divatra kíváncsiságból, ez még gázabb lesz. Komolyan Én nem értem. Tudom, ha nem tetszik ne nézzem. De egyszerűen nem találok normálisan öltözködő lányokat. Pedig nagyvárosban élek(~250 ezer fő).

Ha meg ezen még túl is lépek, jön a fekete leves, hogy a csaj levetkőzik és ismét anyám jut eszembe 87 nyaráról, mikor lementek a tóra, hogy tüdőig felhúzott bikinibe járt. Kegyetlen.


2018. márc. 6. 19:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

nekem tetszik. De nem télen! nyáron/tavasszal oké. De ránézek egy ilyenre és helyette fázom, jézusom. A másik, meg hogy félcipőben van mindenki a legnagyobb hóban, esőben stb. Miért? nem fáznak?

Nekem a derékfarmer tetszik lányokon, a tanga viszont nem. De figyelj, mi is biztos csinálunk/hordunk olyan dolgokat amik a lányoknak nem tetszenek :D Mindenki ugyanúgy néz ki, főleg pesten. Van vagy 3 lány típus, és mindenki besorolható. DE tényleg, utazol a villamoson, vagy sétálsz és 50 ugyanolyan csaj jön szembe egyszerre.

2018. márc. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
97%
Elhiheted, hogy senki nem fog a te ízlésedhez igazodni. :"D De, ha neked jó ezen idegeskedni, akkor hajrá!
2018. márc. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Én sohasem foglalkoztam azzal, hogy hogyan öltöznek mások. Ez mindenkinek a magán ügye. Ugyan úgy ahogyan az is, hogy esetleg felfáznak amiatt mert télen is csupasz bokával és edző cipőben mászkálnak kint a minuszokban. Majd tanulnak belőlle...vagy nem..de akkor is ez az ő dolguk


Az van, hogy a fiatalok egy része úgy érzi, hogy muszály követnie a divatot, nehogy kilógjon a sórból és emiatt megszólják.

Emiatt csak sajnálni tudom őket.


Én egyáltalán nem öltözök a divat szerint. (Legalábbis a populáris divatot nem követem)

Meg is szólnak érte az utcán de ez van. Ha nem vagy olyan mint minden második lány akkor már deviáns meg egy lúzer nyomorék vagy a szemükben.

Nem ülnek le mellém a metrón meg ilyenek.

Pedig csak annyi a "hibám" hogy sötétebb ruhákban érzem jól magamat és réteg zenét hallgatok. De ez van. Mások felszínessége nem az én hibám


Amúgy vannak szerény, visszafogott öltözködésű lányok is, rengeteget látok belölük az utcán. Sok nagyon szép lány van közöttük, csak nyitott szemmel kell járni és akkor észre veszed őket.

2018. márc. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
97%

Nem ertem miert kell masok oltozkodesevel foglalkozni, es miert zavar, hogy ez a divat. Lehet neked nem jon be, de az emberek tobbsegenek valoszinuleg nem csak ugy tetszik.

Most ezt tenyleg nem leszolasbol szeretnem irni, de egyetertek az egyik valaszoloval: senki sem fog igazodni hozzad. Amit leirtal itt, abbol lejott azonnal, hogy mennyire egy primitiv semmisegeken fennakado emberke vagy. Ha valakinek ez tetszik, akkor hordja. Ha neked nem tetszik, ne torodj vele, ennyire egyszeru az egesz.

Nekem szemely szerint bejon, hogy jon vissza a 80-as 90-es evek divatja, de ha megfigyelted volna ez mindig is igy volt. Inkabb neznek tudogatyaban lanyokat, mint ami a 2000-es evekben volt divatban, na de izlesek es pofonok :)

2018. márc. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Felőlem úgy öltözködik mindenki ahogy akar. Én csak megkérdeztem, hogy vannak -e még hasonló véleményen, és vannak. :) Meg biztos lesz majd _számomra_ normálisan öltözködő lány. :)
2018. márc. 7. 07:25
 16/21 anonim ***** válasza:
64%

Ezt még annyival spékelném meg hogy én meg azon akadok ki mikor ezek a téli bokavillantós fiúkák nyáron meg nem olyan rövidnadrágot hordanak mint a lányok hanem ezt a térdigérő szhart még a strandon is 40 fokba!

Ennek mi értelme???

2018. márc. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
56%

14-es

Azért valaminek mégiscsak attól illene ún. divatosnak lennie, vagy divatba jönnie, hogy kinéz valahogy.

Nem pedig attól, hogy valami majmok, mikor már semmit nem bírnak kitalálni, mert már minden volt, kitalálnak valami ökörséget.

2018. márc. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
93%

#17

És mi van akkor, ha valaki nem úgy definiálja a divatot, ahogyan Te? Szerencsére nem vagyunk egyformák.

2018. márc. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
96%

Csak úgy mondom, hogy minden kinéz valahogy. Erről ennyit. :D

A másik meg, hogyha kinyitjátok a szemeteket, talán feltűnik, hogy a történelem mindig ismétli önmagát, nincs új a nap alatt. Ez sem új. Nyitott világban elég egyértelmű és közismert mondás az, hogy "nincs új a nap alatt".


Bónusz: a 90es évek sem új. A 90es évek a 70es évek tesco gazdaságos változata.


A szépség relatív. Egy stílusra azt mondani, hogy jó, vagy nem jó hülyeség, mert itt csak olyan létezik, hogy tetszik, vagy nem tetszik. Egyébként még azért is értelmetlen ezen problémázni, mert aki csinos, az mindenben az, aki meg nem, az semmiben sem lesz az.

Egyébként a bokacsizmás linken nem éppen a tipikus divatmajom buta libák láthatók, és azok nem éppen tömeggyártott fast fashion darabok.


És amúgy mi bajotok a bokákkal? Talán féltek tőlük? Geez...:'D


Amúgy pont most fog bejönni egy divat, ami számomra kimondottan szép. Vidám, laza. Visszajön a 70es évek, végre nem csak azt a kétésfél féle halott pasztellszínt tartják számon, és végre kimegy a vakolatsmink is.

Persze sosem követtem a divatot, de így jóval könnyebb lesz az ízlésemnek megfelelő ruhát találnom. :)


Amire már előttem itt utalgattak: Minden divatot utál valaki. Olyan nincs, ami mindenkinek tetszik, és soha nem is lesz.

2018. márc. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
54%

Nekem fővárosi 38-éves nőként hidegrázásom van ezektől a mai slampos lányoktól: kilógó boka, koszos, kitaposott vászon sportcipő. Elhiszem, hogy kényelmes, de azt nem, hogy nem fagytak meg télen. Nagyon igénytelenül néznek ki, főleg, ha még egy kis túlsúly is társul hozzá

Budapesten szerencsére azért vannak normálisan öltöző lányok is. Biztos a Te városodban is, kedve Kérdező.

2018. márc. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!