Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bokavillantós nadrág, tüdő...

Bokavillantós nadrág, tüdő farmer, és 90-es évek Baywatch derékig felhúzott tanga. Miért?

Figyelt kérdés

Szeretném kérdezni egyaránt a fiúkat és lányokat, hogy nektek ez komolyan tetszik? Vagy miért látok ilyen (számomra) ocsmányul öltözött embereket?


Az egész télen azt láttam, hogy minden lány bokavillantós nadrágban járkált.. Aztán most divatba jött, hogy alul az egész boka kint van, cserébe felmegy a tüdőig a nadrág. Mi ez? Miért kell 90-es éveket visszahozni a fiatalokra? Nem tudnak újat kitalálni? És kajak akit megkérdezek, ez nekik tetszik. Szerintem ez férfi szemmel(25 évesen) olyan, mintha kb anyámat látnám. Azt még leszarom, hogy fiúk felhúznak répanadrágot, meg szűk farmert.. De komolyan mondom, egyetlen egy jó csajt sem látni az utcán.. És ahogy rákeresek a 2018 divatra kíváncsiságból, ez még gázabb lesz. Komolyan Én nem értem. Tudom, ha nem tetszik ne nézzem. De egyszerűen nem találok normálisan öltözködő lányokat. Pedig nagyvárosban élek(~250 ezer fő).

Ha meg ezen még túl is lépek, jön a fekete leves, hogy a csaj levetkőzik és ismét anyám jut eszembe 87 nyaráról, mikor lementek a tóra, hogy tüdőig felhúzott bikinibe járt. Kegyetlen.


2018. márc. 6. 19:23
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
97%
A hozzászólásokat olvasva jövök rá arra, hogy, ha a hülyeség halálos betegség lenne, akkor megoldódna a túlnépesedés. Eszméletlen, hogy egyeseknek mennyire lételemük az, hogy mások életével foglalkozzanak. Én jót röhögök rajtatok. Nyugodtan lehet itt morcoskodni, a szemöldökötöket feltétlen ráncoljátok össze, sőt járjatok kézen is, akkor hátha a Ti kedvetek szerint fognak mások öltözködni.
2018. márc. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!