Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen alsónadrágot használsz?...

Milyen alsónadrágot használsz? Elsősorban a kis fakasokhoz szólok.. Hogyan oldod meg hogy nagyobbnak látszódjon? L:9cm M: 14 cm

Figyelt kérdés
júl. 24. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Szted akinek van kellő önbizalma, azt érdekli a méret?


Ez a méret-baromság azok fegyvere, akik kisebbségrendűségi komplexusban szenvednek és optimális méret híját semminek érzik magukat, mert nincs bennük egyéb szerethető érték.

júl. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Nincs kis farkam de fecskeben még nagyobbnak látszik mint egyébként
júl. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szeretem ha szabadon lóg az anakondám úgy nem befolyásolhatja semmi a vizuális méretét
júl. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Fecskét hordok és belerakok 1 görögdinnyét hogy nagynak látszódjon.
júl. 25. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kis farkam van. Mereven 12-13 cm. De miért kellene hogy nagyobbnak látszódjon? Ha lekerül rólam a gatya, úgyis kiderülne a turpisság. Akkor meg mi értelme lenne?! Ismeretleneknek, akik soha nem fognak meztelenül látni, hasztalanul minek játsszak színházast?

Egyébként most épp egy laza pamutboxer van rajtam. De olykor szoktam tapadósat is hordani. Attól függ, hogy milyen nadrággal veszem fel és milyen kedvem van. Nyáron szeretem ha jobban szellőzik.

júl. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kb 15 centi de nem igazán érdekel a mérete. Szűkebb szárú boxert veszek fel vagy tangát hordok főleg nyáron.
júl. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!