Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Melyik alsónadrágban izzadnak...

Melyik alsónadrágban izzadnak jobban meg a férfiak?

Figyelt kérdés
A fecske típusú vagy brief (ki hogyan nevezi) vagy a combig érő boxeralsóban? Egyáltalán kinél mennyire jellemző az izzadás alsónadrágban?

máj. 9. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább anyag kérdése, mint forma. Műszálas vagy pamut vagy valami más természetes anyag.
máj. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az anyag a kérdés inkább.
máj. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
A fecskében a nyári időszakban jobb és kenyelmesebb. Nem kerül a combodra a anyag, sokkal lazábban erezheted magad.
máj. 10. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nyáron csakis a fecske a praktikus. Kevesebb anyag, nyilván kisebb az izzadás. Én csak télen hordok boxert.
máj. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Egyetértek, sokkal kevésbé izzad meg benne az ember, ráadásul tart is rendesen.
máj. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A fazontól független a dolog, fecskébe is ugyanúgy bele lehet izzadni, mint a boxerba. Az anyagnak sincs nagy szerepe, mert a pamutba és a műszálasba is bele tudsz izzadni, de a műszálas hamarabb megszárad rajtad.
máj. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A jó minőségű feszes boxerban sem izzad szerintem.
máj. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nemtom, nekem így nyár közeledtével pont a laza boxer a kényelmesebb, jobban szellőzik egy rövidebb nadrágban a csomag, nincs összeszorítva egy helyen annyira.


Amúgy szoktam fecskét, laza és feszülős boxert is hordani.

máj. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez függ attól hogy mennyire izzados az ember, feszülös alsótól egyértelmű abba jobban, én pl nagyon izzados vagyok, főleg a fenék vájatba én hagyományos lobogos boxert hordok, egyrészt kamasz fiú voltam gyerek fecskéről át tértem a boxere, feszülöst próbáltam kb ugyan az az érzésem volt gyerek koromban fecskét hordtam, itt plusz rá tesz combomnál is feszül, tehát vélemények más lehet számomra a boxer alsó az a laza lobogos, vissza térve a témára, laza bő lobogos boxerbe szellősebb, nyáron meg nem is hordok boxert még kisebb az esélye annak hogy erősen izzadt legyek ott.
máj. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

én fecskében jobban izzadtam.

utoljára 8 évesen volt rajtam fecske, de napokban most kaptam valakitől fecskét mert kinőte és egy jó rám gondoltam ki próbálom.

kipróbáltam rohadt kényelmetlen.

meg izzadtam benne.

4 óra után le kellet vennem és felvenni a bokszert nem bírtam tovább fecskében.


Szóval fecskében jobban izzadok. meg bevág lábam között.

bokszer a nyerő.

jún. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!