Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A fiúk és a férfiak miért nem...

A fiúk és a férfiak miért nem hordanak szandált?

Figyelt kérdés

Én erősen szandálpárti vagyok, szerintem a nyitott lábbelik hatékonyabbak a nyári kánikulában . De azt veszem észre, hogy a férfiak alig, vagy csak elenyésző mértékben hordanak szandált, míg a nőknél ez annyira nem figyelhető meg. Kérdem én: miért alakult ez így, hogy mindenki zárt sportcipőt hord?

Figyelem: A kérdés nem provokáció!



júl. 17. 20:39
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
72%
Mert ronda, kényelmetlen, koszos és nem tart jól.
júl. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
100%
Én az utcák tisztasága és a nekem nem tetszó választék miatt nem hordok. Ha más hord, azzal semmi gondom, felnőtt emberek el tudják dönteni, mit preferálnak. 35/F
júl. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
35%

Mert mi férfiak vagyunk.

Egy férfi pedig akkor FÉRFI ha takarja magát.

Mint az iszlámban.


Ezért sem hordunk lenge pólókat, vagy rövidnadrágokat.

Egy igazi férfi takarja magát mindenhol.


A ribik meg kirakják a hasukat,mellüket.

júl. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Ha annyira az lennél, akkor nem érdekelne, hogy mit mond más, ergo a kérdés is felesleges. Egy sor vékonyabb cipő van, ami nyáron is simán jó...
júl. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Én férfiként imádom a szandált.

Sőt igazából, pont hogy a zárt sportcipőt viselem el nehezen magamon.

Én kora tavasztól késő őszig elvagyok egy rövidnadrágban, meg mezítlábra vett nyitott lábbeliben.

júl. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Biztos sokkal jobb érzés, ha a meztelen láb valami műanyag izéhez tapad, mintsem egy pamutzoknihoz, meg, amikor dörzsöl a pánt, nyilván.
júl. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Én férfiként hordok szandált. Pl otthon lakásban papucs helyett (mert papucs nem marad a lábamon gyors gyalogláskor vagy lépcsőzéskor) Nyáron utcán is, de télen nem. Télen csak lakásban de akkor zoknival. Ez olyan mint a Luca széke, ha rajtam van meglátom a boszorkányokat (az előítéletes embereket).
aug. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 palkopalko válasza:

Én sneaker gyűjtő voltam kb 30 éves koromig és kb 33-35 éves koromban kezdett el érdekelni a szandi választék...egy kettő darab kivetelevel mindegyik elég szarul nézett ki, de pl ami tettszett az kettő zara szandál meg egy birkenstock, meg van egy kissé platformos Buffallo szandim is. És teljesen jól elvagyok velük (mondjuk bőr mindegyik). Igazából nem a szandi számit hanem ahogyan hozzá öltözöl. Egy szép igényes láb egy fekete bőr szandival sosem volt és nem is lesz gáz.

Itthon a szandálnak nincsen kúltúrája csak a Balazs Kickes Panda Nike-nak 😊

Jah és soha senki nem nézett rám csúnyán mert szandit hordok nyáron.

aug. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos kor felett már nem gáz.
aug. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

18.

Szandi az egy név.

aug. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!