Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vinteden csomagot visszaküldöt...

Vinteden csomagot visszaküldött, de túl messze van az automata, ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Falusi vagyok erre 3 várossal arrébb van az automata amibe küldte. Én azt se tudtam, hogy ilyet lehet. Értem, hogy nem tetszett neki a termék, de így megszívatni. Nem tudom valahogy áthelyeztetni egy másik automatába? Én ott nem tudom átvenni. Mi történik, ha lejár az idő és nem érek oda átvenni?

júl. 8. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Akkor buktad a csomagot meg a pénzt is

Amúg meg te allítottad be, hova küldheti.

júl. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát én ezt biztos nem állítottam be. A feladás előtt foxpostot jelöltem be erre packetaba jött
júl. 8. 11:10
 3/5 anonim ***** válasza:
17%
Felulsz biciklire es elmesz erte
júl. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
44%

Nehogy már ilyenkor még az eladó szívjon! Minimum, hogy oda küldi ahogy kéred, visszaküldésnél.


Egyébként amíg nem veszed át senki nem jut hozzá sem a termékhez, sem a pénzéhez. Tehát patt helyzet.

júl. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%

A vinted visszaküldésnél az általad megadott adatokat(címeket) használja.

A vevő nem is kapja meg a címed, csak egy csomagszámot, amit a vinted küld. A csomagszám alapján kézbesíti a Fox, packeta a regisztrált címre. A profilodat nézd meg, ha nincs a közeledben packeta, a profilodban állítsd át a szállítási módot, mert alapértelmezettként mindkettő benne van, így a címedhez legközlebbi packeta pontot használja a rendszer.

júl. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!