Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A lányok boxer alsó hosszúságú...

A lányok boxer alsó hosszúságú rövidnadrágokban járnak?

Figyelt kérdés
És olyan tapadós is?

júl. 6. 10:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Igen, te is járhatsz olyanokba. Ott van például a férfi biciklisnadrág, az is hasonló.
júl. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Most mi a kérdés? Igen, van aki olyanban jár, van aki meg nem. Boxerből is van tapadós, meg nem tapadós. Van abból is egész rövid, meg térdig érő is. Női rövidgatyából is van a pitsagatyától kezdve ezer fazon. Nem mindenki egyengatyában jár.
júl. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A fiúk ezt veszik vesz nadrág alá, a lányok meg ebben járnak az utcán.... :D
júl. 6. 15:54
 4/14 A kérdező kommentje:
ezt veszik fel nadrág alá*
júl. 6. 15:55
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Igen jó a fenekük benne
júl. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Azért elég szégyen hogy fiúk csak ruha alatt vesznek fel ilyen rövid testhez simulósat, a lányok meg ilyenekben járnak az utcán
júl. 6. 18:49
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is tapadós bicónacit hordok az utcán is, mégpedig azért, mert ebben érzem jól magam, a legkényelmesebb viselet ami csak létezik. Eszembe sem jut hogy szégyelljem magam ezért.


38N

júl. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező? Te ugyanaz vagy, aki nemrég a kivágott ruhákon háborgott?

Akár igen, akár nem, miért nem tudtok megbarátkozni a ténnyel, hogy nem csak nektek, hanem az emberiség maradék részének is lehet saját ízlése, szokása, véleménye?

júl. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha kimész az utcára, körülnézel, látod hogy öltöznek.
júl. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%

"ilyen rövid testhez simulósat"

Ja, hogy most a biciklis gatyára van kihegyezve a kérdés?! Gyerekkoromban nagy divat volt az az oldalán neoncsíkos biciklis rövidgatya. Lányok, fiúk is hordták. Nekem is volt.

Mostanában a lányokon, nőkön megint elterjedt. Ennek a betétes változatát használják biciklizéshez is. Ilyet láttam férfiakon is. Faiatabbakon, meg idősebbeken is. Sporthoz biciklizéshez, de betét nélkül változatát futáshoz is hordják. Mozgáshoz kényelmes, praktikus. Sima utcai viseletként valóban kevésbé jellemző, mint a csajokon.

De továbbra sem értem, hogy mi a konkrét kérdés. Az, hogy neked ez nem tetszik, akkor sem fogsz tudni változtatni rajta, ha a huszadik hasonló kérdést teszed fel másképp megfogalmazva.

júl. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!