Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiuk ti azt tudjatok, hogy s...

Fiuk ti azt tudjatok, hogy s péniszetek "latszik" a szűrke melegítőben?

Figyelt kérdés
Nem 1 olyan sracot latok, akinek ugy kituremkedik a cerkaja minr ha egy nagy bot lenne.Direkt vagy nem tudjatok?Ja es lanyok ti nekted ez tetszik?Kor nemet irjatok

jún. 11. 20:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor látszik telibe, vagy kitüremkedik? Mert amúgy minden ruházatból kitüremkedik, hát itt van, ott a helye! Hova az anyámba raknám, te!? 😃
jún. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

Miért zavarna

Nem vagyok szégyenlős

jún. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
6%

Jó pasik ez a kedvenc ruhadarabom ☺️


37 éves öregasszony

jún. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
*pasin
jún. 12. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Tudom, de nincs hová elrakni. Szóval ez már csak ilyen. Emiatt nem fogok farmerban sportolni.


Meleg kérdés ezamúgy?

jún. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Fürdőnadrágban is látszik.Akkor ne járjunk strandra?
jún. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
#6 hát ahogy elnézem a fiatalságot, lassan nem számítasz embernek, ha fürdőnadrág címén nem valami méteres krumpliszsákot húzol magadra
jún. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%

Hogyha fiú vagy, akkor te is tudhatnád szerintem a választ..

Egyébként, van úgy hogy egy fiú megveszi a nadrágot, és csak otthon jön rá hogy látszik. Vagy pedig nincs mit csináljon, ez van.... Nem vághatja le. vagy minden nadrágban látszik neki.

A melegítő nadrágokban látszik sajnos a legjobban, engem nagyon zavar a családom előtt. Ezért sem hordok, vagy max olyat télen ami vastag.

És én is nemrég vettem egy farmert, a boltban tök jó volt okés minden, és otthon veszem észre hogy kb mintha hatalmas tököm lenne benne. Nagyon nagyon idegesít. De mostmár hordom hogyha megvettem. És az a gáz hogy nem is a nemiszerv látszik, hanem olyan szarul van szabva ez a farmer mintha kb saját micsodája lenne!! Pedig az enyém hozzá sem ér. Ha le ülünk farmerekben akkor meg olyan mintha állna, de igazából nemis. De ebben az összes farmernadrág ilyen


Dehát.... A nőknek is látszanak a melleik. a hátsójuk. :) sőt, ők még ki is rakják szándékosan, és még ki is emelik mégjobban..

jún. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%

7

Képzeld úszóedzésen kis szűk úszónadrág van rajtunk amibe rendesen dudorodik

jún. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
25%
#9 úszóedzésen lehet. de az átlag srácok nem járnak úszóedzésre.
jún. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!