Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok volt rá példa hogy...

Lányok volt rá példa hogy dicsérő szavakat kaptál idegen nőtől?

Figyelt kérdés
Már tini korom óta nagyon részletesen, s tudatosan figyelek arra mit mivel fogok viselni a mindennapokban. Barátnőim sokat poénkodnak mai napig ezen. Azt megszoktam hogy nem csak pasik de lányok is megnéznék elismerő tekintettel (Ahw ez elég nagyképűen hangzott). Viszont utóbbi időben vásárlás, plázákban női wc-ben is megdicsérnek. Lányok nektek volt hasonlóra példa?

júl. 2. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Meg is lepődtem, mivel nekem nem tetszett az adott darab, csak az volt és felvettem.
júl. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ívy1 ***** válasza:
90%
Igen volt ilyen.Egy bőrhatású leggingset próbáltam fel egy butikban, kijöttem a próbafülkèből hogy megnézzem a tükörben mert bent nem volt,ès egy másik vásárló fiatal nő dícsèrt meg hogy, milyen jól áll rajtam, nyugodtan vegyem meg.
júl. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Persze, volt már többször is, hogy utcán, bevásárlóközpontban, lépcsőházban megdicsérték a ruhámat, kabátomat, parfümömet.
júl. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Metionin ***** válasza:
83%
Volt, a hajamat és a ruhámat szokták dicsérni de volt, akinek a sminkem tetszett és megkérdezte, mennyi idő alatt csináltam meg.
júl. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Lezbi
júl. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Igen, bár teljesen ismeretlenektől csak a hajamra vonatkozó bókokat kaptam eddig, olyanoktól, akikkel távoli ismerősök vagyunk, a szettjeimre is kaptam kedves megjegyzéseket
júl. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Egy-egy ruhadarabot/ékszert időnként megdicsérnek, de a komplett stílusomat soha. Bár tény, hogy nincs is mit méltatni rajta.
júl. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%

Igen, kaptam nőktől is dícséretet, ám nemcsak ruházatra, hanem hajamra (combközépig ér) , arcomra (0 ránc 30+osként), bőrömre, körmeimre (7-8 mm-ről vágom vissza 3-4mm-re), alkatomra (napi sport 2x). Minden természetes és jó állapotú.


Szerintem az igazi tudatosság az egészségnél(testi lelki) és ápoltságnál kezdődik.

tegnapelőtt 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!