Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hordottan, büdösen visszaadni...

Hordottan, büdösen visszaadni a kölcsönbe kért ruhát?!

Figyelt kérdés
Ilyet ne csináljatok: a sógornőm ma kb 3 hónap után adta vissza a kölcsönadott alkalmi ruhámat, amit nem mosott ki. Enyhén, de cigi és izzadtság szaga van, mosószer vagy öblítő nyomokban sem érezhető. Annyira gáz, hogy szóhoz nem jutok. Hogy lehet hordottan, büdösen visszaadni egy ruhát? Ráadásul már ennyi ideje ázik ebben a szagban. Nem igénytelen nő, valószinűleg csak szarik a fejemre. Holnap tisztítóba kell vinnem. Köszönöm szépen. Ha valaki nem tudná, KIMOSVA, TISZTÁN illik visszaadni a használt dolgot, akármi legyen az, és belátható időn belül. Szépen, vállfára hajtogatva adta vissza, nem tűnt fel, hogy nem tiszta, amikor odaadta. Szóljak neki? Adjam oda a tisztító számláját? Nem nagy tétel, sztem pár ezer Ft lesz.

jún. 11. 22:15
 1/10 anonim válasza:
100%
Na most Mucikám, így bízz meg mások gondosságában! Fujtós füstös hónaljpállósan visszaadni a hacukát pusztulatos putri lakóe? Számlával képen törölném a kandesz pofáját.
jún. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg bunkóság.
jún. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én alapból a viselés után kimostam volna rögtön, majd ha valamiért elfelejtettem volna visszaadni, és csak három hónap múlva jutott volna eszembe, akkor a visszaadás előtt automatikusan újra kimostam volna... Ez alap szerintem. Amúgy meg szerintem a legtöbb igényes, jól nevelt embernél ez alap. Összességében nagyon igénytelen embernek kell lennie valakinek, hogy ne mossa ki, és hogy ne is vegye észre, hogy koszos, büdös a ruha.
jún. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is adtam mar tisztítás nélkül vissza, de közös megegyezés volt, mert annyira féltem, hogy kárt teszek benne mosáskor.
jún. 12. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is a négyes válaszolóhoz állok közelebb. De mondjuk nekem van szám, meg tudom beszélni bárkivel a dolgokat.

Kérdezd meg inkább mi az oka, hogy nem mosta ki. Miért nem tetted? Miért a gyakori volt az első? Ez igazán érdekel.

Annyira határozottan ránk pirítasz a kérdésedben (mintha hülyék lennénk), tőle viszont nem mersz egy egyszerűt kérdezni. Ez miért van?

jún. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezt mondtad neki is, vagy csak idegeneket fenyítesz be?
jún. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Vagy talán ne add kölcsön a ruháidat. Te is elég igénytelen lehetsz, ha osztozol a ruháidon.

Vegyen magának alkalmi ruhát. Az ő problémája. Vannak turkálók, secondhand webshopok ha nem szán rá sokat...

jún. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Itt válaszolnék az összes kommentre:

valóban rápirító lett a kiírás, mert mérges vagyok, és köszönöm hogy megerősítettetek abban, hogy vele is ilyennek kell lennem, meg fogom neki mondani, hogy úgy éreztem, nem mosta ki a ruhát, itt a tisztító blokkja, legyen szíves kifizetni. Nem online hanem élőben kell érvényesíteni magam.


Nem vagyok igénytelen, miért ne lehetne kölcsönadni egy ruhát, neki hirtelen kellett, és éppen nem volt az alkalomra illő. Nem én vagyok a hibás, hogy ő ilyen. De többet nem adok neki mást.

jún. 13. 08:50
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem így csinálnám, de nem vagyok te.

Ebben a sógornőd egyáltalan nem szerepel. Vissza kellene adni, hogy mossa ki. Talán kiderülne, hogy nem merte, nehogy kárt okozzon. Te meg egyből fizettetsz. Nem jó irány, én azt gondolom, a rossz kapcsolat garantált.

Te tudod.

jún. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9-es, kommunikálni kellett volna, hogy figyi nem merem kimosni (mert amúgy vannak rajta gyöngyök, én is ezért nem kimosom hanem tisztíttatom), elvigyem tisztítóba? Annyira bunkóság büdösen visszaadni, hogy nem érzem, hogy nekem kellene még finomkodni. Kedvesen fogom kérni a tisztítás költségét.
jún. 13. 09:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!