Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Visszaadnák az árát?

Visszaadnák az árát?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem a J.Pressben egy melltartot, de itthon felprobalva es mikor kicsit tobbet voltambenne, valamiert elkepesztoen szur es irrital a varrasanal es sajnos en erre nagyon erzekeny vagyok.

Ha minden cimke, arcedula rajta van meg, es a blokk is megvan, vissza fogjak adni az arat szerintetek? Mert levasarolni nem szeretnem.

Illetve ha valakinek megoldasa van a problemamra hogy hogyan ne szurjon akkor azt is szivesen fogadom!


2019. okt. 13. 09:28
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Fehérneműt nem cserélnek és nem szokták visszamenni sem.
2019. okt. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem szetted le róla a lógó mütyűröket, ilyenek.., akkor bemehetsz és mondhatod azt, hogy ajándékba kaptad, de nem tetszik, illetve nem is volt próbálva se.., megkaphatod e az árát. Nekem ez beszokott válni, ha azt mondják, hogy nem, akkor megpróbálhatod egy másik üzletükben ugyan ezt, ha ott is nemet mondanak, akkor nincs értelme folytatni.
2019. okt. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!