Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vettem egy cipőt, visszatéríti...

Vettem egy cipőt, visszatérítik az árát?

Figyelt kérdés

Vettem egy Fila sportcipőt 09.07.-én a Deichmannban.

Felvált a talpa. Azt mondták be lehet küldeni javításra de semmiképp nem térítik meg az árát/cserélik ki.

A javítás minimum 1 hét.

Most feleslegesen vegyek még egy cipőt erre a köztes időre is... Mire ezt visszakapom, hordom max 1 hétig utána bakancs szezon az esős idő miatt.

A javítás se biztos hogy jó lesz, azt mondták ha megint felválik akkor megint leragasztják.


Tényleg semmi esély a cserére?



2019. szept. 30. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Tényleg. Sajnos ezt így csinálják.Én kértem vizsgálatot,az a válasz jött, hogy nem rendeltetésszerű használat. Az Adidas volt.
2019. szept. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Na pont ezek miatt nem vásárolok már a deichmannban... Nem adják vissza az árát, nem cserélnek, max levásárolhatod ha nem javítható. Javítás is annyiból áll hogy megragasztják amit lehet, és azt te is megtudod otthon, vagy elviszed egy cipészhez párszáz ftért 1-2 nap alatt megcsinálja.
2019. szept. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pénzt semmiképp nem fogsz visszakapni,de sok esetben már cipőt sem kapsz érte(régebben volt ilyen opció).Elküldik az adott vizsgálatra aminek a válasza szinte mindig az,hogy te vagy a hibás,mert nem jól használtad a cipőt..Ezért nem vásárolok mostmár vagy 5-6éve én sem a Deichmannban.Sőt a legtöbb ilyen “márkás”cipőjük csak 1/1es replika.
2019. szept. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
68%

Semmit nem veszek már a Deichmanban, mert egy moslék az a hely.

Az összes ott vett cipőm hetek alatt tönkrement ott, a családtagjaimnak is.

Ráadásul akármikor vásároltam ott, több vevő volt ott reklamáció miatt, mint cipőt venni.

2019. szept. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ezek után már tuti hogy én se fogok ott vásárolni.

A Hervis, vagy a Sportsfactory jobb? Ha ott vásárolok és szétválik a ragasztás vagy valami akkor ott cserélnek?

Vagy mindenhol ez megy?

2019. szept. 30. 20:04
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Sportfactory se jobb!!

Pàrom cipőjèt is elküldték vizsgálatra. Vissza küldték ugyan ezzel a szöveggel:Nem rendeltetés szerűen hasznàlta.

A csaj azt mondta hogy tovàbb lehet vinni az ügyet. Egy cipèsztől kell egy szakvélemèny , ami bebizonyítja hogy màr pedig gyári hiba. De esetek többségében ez se jön be, és bíróságra viszik az ügyet.

2019. okt. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Sportfactoryban legalább tényleg jó minőségű cipőket árulnak, garanciáról viszont nincs tapasztalatom.
2019. okt. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!