Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha vettem tegnap egy cipőt,...

Ha vettem tegnap egy cipőt, de mégsem jó, kicserélik másra?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem egy cipőt anyumnak a Deichmannban, meglepetésnek szántam, de melléfogtam, nem tetszik neki sajna :(

Nem volt használva (csak felpróbálta), megvan a számla, doboz, minden akkor le tudom vásárolni?

Vagy esetleg pénzt adnak vissza?

Hol találom az erre vonatkozó szabályzatot vagy törvényt? Mert méretcserére tudom, h van lehetőség, de itt nem másik méret kéne, hanem ha pénzt nem is adnak vissza, egy másik cipőt ilyen árban.

Van rá lehetőség szerintetek?


Köszi előre is.


2019. szept. 11. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Ha a blokk még megvan, akkor letudod vásárolni az árát
2019. szept. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Próbálkozni lehet.

Viszont nem kötelesek kicserélni. Még rossz méret esetén sem.

Törvény szerint csakis akkor kell visszavenniük, ha hibás.

Ilyen esetben egyébként vásárláskor érdemes szólni, hogy ajándék lesz, és lehet-e cserélni, ha nem lesz jó az illetőnek.

2019. szept. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

Ha utcán nem volt hordva, általában visszaveszik. Pénzt nem szeretnek adni sehol (bár pont náluk én már azt is kaptam vissza), de a levásárlás általaban nem gond.

Nem kell magyarázkodni csak röviden, ajándék volt és nem lett jó.

2019. szept. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%
Ha nem volt utcán hordva,kicserélik,a pénzt is visszaadják!Blokk,doboz legyen meg!
2019. szept. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!