Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit csináljak, ha amit rendele...

Mit csináljak, ha amit rendelek napszemüveg, nem áll jól majd mégsem?

Figyelt kérdés

Így 30 %-al olcsóbb, megéri. De félek, ha majd felpróbálom, mégsem tetszik...

Vagy menjek el egy üzletükbe, próbálgassam fel és rendeljem meg?


Egyébként elég drága darab, de szerintem a szemünk miatt nem érdemes spórolni és olcsó szemüveget használni, annál a semmi is jobb...


2019. ápr. 19. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha van üzlet, ahol megnézeted a kínálatot, akkor mindenképp menj el és próbálgasd fel. Amelyik tetszett, azt megjegyzed és megrendeled.

Vissza lehet küldeni netes rendelésnél is az árut, de szerintem egy csomó macerát spórolsz meg, ha inkább előre kiválasztod. Plusz csalódni se fogsz.

2019. ápr. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen próbáld fel!

De ne csak a fazon miatt: a méret is nagyon fontos.

Két ugyanolyan szemüveg típus között is lehet különbség, ha az egyik szépen rásimul a füledre, a másik pedig háromszor akkora, mint a fejed.

2019. ápr. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, ezért nem merem megvenni, mert oké képen szép, de ha rajtad nem áll jól...
2019. ápr. 19. 09:29
 4/7 A kérdező kommentje:
Amúgy 55 mm nagy a lencsének, mert én direkt nagyott keresek
2019. ápr. 19. 09:36
 5/7 A kérdező kommentje:
Na nem fog menni, nem hordhatok szemüveget, mert törött az orrom, görbe az orrnyergem...
2019. ápr. 19. 12:21
 6/7 anonim ***** válasza:
És erre csak most jöttél rá? Vagy hogy? Eddig sose volt napszemüveged? :D
2019. ápr. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Volt napszemüvegem, de az oroom nem volt eltörve. Most felpróbáltam egy régit, de n tudom hordani...


Bár lehet optikában meg tudják csinálni ezt is, hogy a törött orrnyeregre igazítják.

2019. ápr. 19. 19:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!