Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ajánlanátok kényelmes sportcip...

Ajánlanátok kényelmes sportcipőt, amiben nem fáj az ember talpa? 120 kiló vagyok.

Figyelt kérdés
jún. 2. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Olyat vegyél, aminek nem ppyrvékonya talpa! Akár márkás, akár olcsó sajátmárkás, szerintem mindegy, nem attól függ, hanem a talpvastagságtól. Amivel minden kavicor megérzel, nem jó. Hamar ki is kopik lyukasra. Meg nincs semmi csillapítása. Egy vastagabb, rugalmas talpú cipő sokkal jobb.

Én most 115 kg körül vagyok és kb napi 10 km-t gyalogolok minden munakapon. Nem szokott fájni a talpam. De voltam 138 kg is. Az volt eddig a csúcsom.

jún. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tudom ajánlani a Skecherst, nagyon kényelmesek. Meg jó talpbetét sem árt. Sokkal kényelmesebbek a mindennapjaim, mióta használok.
jún. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Berkemannt vettem, nagyon jó. Nem olcsók, de eddig csak ebben nem fáj a lábam. Ezek orvostechnikai eszköznek minosített gyógycipők, de sima sportcipőnek néz ki.
júl. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!