Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a most...

Mi a véleményetek a most egyre divatosabb hosszú zokni + cipő kombóról a fiúknál?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy stílust váltok, azonban nem igazán tudok hozzáállni. Látom, most divatosabbak a bővebb pólók, térd fölé, max térdig érő farmerek, ehhez pedig valamilyen sportcsuka. Hosszú szárú fehér vagy fekete zoknival hordják. Mire ügyeljek, milyen legyen a cipő márkája? Gáz ha nem originál? A zokni általában Adidas vagy Nike márkájú azt látom, de vannak egyszínű fekete zoknik is, nem bordázott szárral. Ez ugyanaz a style? Mitől függ a zokni színe vagy az, hogy van-e rajta márkajelzés? Bocs az egyszerre feltett sok kérdésért csak tényleg megtetszett, nagyon flexes és szeretnék mielőbb váltani.

máj. 28. 23:37
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
A sneakers az menő,de nem hosszú zoknival
máj. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
39%

A sneakerek valóban menők most

De titokzoknival

máj. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon láttam ilyet, mondjuk nem is figyeltem, de borzasztóan hangzik.
máj. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Most engem ugrattok vagy mi van? XD Nem muszáj Pesten lenni, akármelyik vidéki városban az utcán ezt lehet látni. Itt van pár link:


[link]


[link]


[link]


Na valami ilyesmi outfitekre gondoltam... :D

máj. 29. 23:54
 15/21 A kérdező kommentje:
Ez kimaradt! :D [link]
máj. 29. 23:55
 16/21 hosszúhajú ***** válasza:
én nem értem mi a bajotok vele...
máj. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
16-os ez engem is érdekelne, illetve azért nem haragudnék meg ha valaki adna pár konkrét tippet, a ruhák kombinálása kapcsán. :D
máj. 30. 01:19
 18/21 anonim ***** válasza:

13-as vagyok.


Én hosszabb zoknira gondoltam. Olyanra, amik a focistáknak van, ami felér majdnem a térdig. Amiket linkeltél, azok normál hosszúságú zoknik, ezek még nem annyira gázak. (de én azért ilyet se hordanék sportoláson kívül rövidnadrággal) De ha valakin ilyen van, az nekem fel sem tűnik.

máj. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Pont én is ebben a dilemmában vagyok, 23 évesen :)

Szerintem is nagyon menő, hogy újra visszatért ez a divat. Szerintem egy ízlésesen megválasztott cipő+zokni+rövid nadrág összeállítás nagyon is menő egy fiatal srácon. Múlt nyáron figyeltem én is fel rá, és idén kezdtem én is alkalmazni - bár eleinte furcsa volt, mert én még a titokzoknin nevelkedtem XD, pedig ha jobban belegondolok, annyira furcsa, hogy nem látszik a zokni, és olyan, mintha nem is lenne rajtad, ami ugye nem higiénikus. Mára ott tartok, hogy én is ezt az outfitet követem :)


Olyan valóban van, hogy valaki érdektelenségből ugyanazt a zoknit húzza fel, mint az év többi napján, és ezért nem vesz külön titokzoknit. Ettől vonatkoztassunk el. Egy szép fekete vagy fehér zokni sokat tud dobni a megjelenésen, véleményem szerint a zokni is öltöztet :D bár sokan csak egy szükséges "ruhadarabként" tekintenek rá XD


Amire én szokta figyelni, a színek harmonizálásán túl, hogy milyen típusú a cipő, mert nem mindegyik cipőhöz passzol a hosszú szárú zokni. Egy mokaszinhoz biztosan nem illik, de mondjuk azokhoz, amiket mutattál, kitűnő. Én még az általánosabb futó cipőkhöz is felveszem (Nike revolution, Adidas). És ami engem zavar, ha mondjuk a cipő Nike, a zokni meg Adidas, szerintem erre is figyelj oda, hogy egy márka legyen XD

Az hogy sport vagy sima (nem bordázott zokni), az szerintem testalkat kérdése is.

Színre pedig olyat válassz, ami megy a cipő színéhez is, a feketéhez sötét zoknit, egy fehér cipőhöz meg világosabb zoknit. Mostanában egyre több fiatalon látok rövid nadrág mellé hosszú szárú mintás zoknit, az már nekem kicsit sok, szerintem az már gyerekes kategória, maradjunk inkább az egyszínűeknél XD


Talán mindenre tudtam válaszolni, de ha van kérdésed, vagy szeretnél róla még beszélgetni, nyugodtan keress privátban ;)

jún. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A titokzoknisok le vannak maradva egy korszakkal
jún. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!