Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek mejik haj a...

Szerintetek mejik haj a divatosabb a hosszú, vagy a rövid,?

Figyelt kérdés
2012. aug. 9. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:

*melyik

nekem rövid van, de nem mondom, hogy divatosabb vagy ilyesmi, mert mindenki azt viselje, ami jól áll neki. általában minden fiú jobban szereti, ha a lánynak hosszú haja van.

2012. aug. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Filinger Artemisz ***** válasza:
Szerintem a hosszú az jobb, de vannak akiknek a rövid haj áll jobban.
2012. aug. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem most a nyakamig ér, de azelőtt évekig hosszú volt csak meguntam ...:D

és szerintem a hosszú divatosabb és már megbántam hogy levágattam :|

2012. aug. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én úgy veszem észre, hogy egyre inkább a hosszú és természetes haj. Nem festett, nem sütött vagy vasalt.

Ezen a téten, mintha tudatosabbak lennének. A rövidebb hajúak sokkal jobban roncsolják. De akinek mondjuk már lapocka alá ér, nekik szép, egészséges, és természetes. Persze mind a két oldalon van kivétel, ez csak az én észrevételem.

2012. aug. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem rövid van, de csak azért vágattam le, mert nekem nagyon kevés és vékony szálú volt, és sehogy sem állt. Én nagyon jól jártam, mert azóta dicsérik, néha még az utcán is megállítanak, h közöljék velem, milyen jól áll. :D Szóval szerintem is az a legdivatosabb, ami a legjobban illik hozzád meg az arcodhoz.
2012. aug. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én 10 éves vagyok és én 2napja vágattam le a hajamat de csak azért mert nekem az egy picit jobban áll meg nagyon vastag a hajam és nagyon melegem volt és már több sztár is levágatta .
2012. aug. 10. 11:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!